SİZİ SEVİYORUZ, BAŞIMIZI HİÇ ÖNE EĞDİRMEDİNİZ...

Hangi konuda ne söyledinizse hep haklı çıktınız. Haklı çıkmanıza rağmen hep birlikte size saldırdılar. Bu saldırılara karşı sabırla karşılık verdiniz, sabırla durdunuz.

İnsanlıktan nasibini alamayanlar, sizin rahatsızlığınızdan nemalanmak, faydalanmak ve sağlığınızı ganimet bilerek makamınıza göz diktiler ve genel başkan olmak istediler. Ama sizin o çelik iradenize çarparak yere düştüler.

Bizler, sizden çok memnunuz sayın genel başkanım. Çünkü siz iffetli, namuslu, yalan söylemeyen, ülkücüleri kucaklayan, harama tevessül etmeyen, kimsenin arkasından konuşmayan, davasını yaşayan ve davası için çalışan bir lidersiniz.

Sayın genel başkanımız öyle insanları milletvekili yaptı, öyle insanları bakan yaptı, öyle insanlara mevki verdi ki bu kişilerin alayı genel başkanımızı hançerlediler. Ama Allah'ın işine bakın ki, yere düşüremediler. Çünkü Allah doğrunun yanındaydı.

Genel başkanımızı üzmeye hiç ama hiç kimsenin hakkı yoktur. Herkes haddini bilsin. MHP mensuplarının ve Ülkücülerin kafasını karıştırarak bir yerlere gelmek istiyorsanız avucunuzu yalarsınız.

Karanlıklarda gezenin aydınlıkla hiç işi olmaz. Devamlı karanlıkta kalır hiç görünmezler. Ülkücüler yıldızlar gibidir hep karanlıkta ortaya çıkarlar ve etrafı aydınlatırlar.

Gerçek Ülkücüler, genel başkanımızın etrafında kenetlenmiş, genel başkanımızla birlik içinde hak dava yolunda arkalarına bakmadan yürüyorlar.

Duruşun-Duruşumuzdur.. Ülkücüyüz-Ocaklıyız.. Emrindeyiz.. Lider Devlet BAHÇELİ!...

Ülkücüler liderine, teşkilatına, davasına sahip çıktığını önce bozgunculara, sonra tüm Türkiye'ye gösterecektir.

Devlet Bahçeli'ye güvenmiyor. Kemal Kılıçdaroğlu'na, Doğu Perinçek'e, FETÖ'ye, Selahattin Demirtaş'a, Meral Akşener’e güveniyor. Sonra Ülkücüyüm diyor. HADİ ORADAN!...

MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye saldırıyorlar. En ilginç olanı da MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye saldıranların bir ortak özelliği dün Başbuğ Türkeş'e "Köşene çekil" diyenlerin olması ve çok parti gezmekle, çok fikir değiştirmekle bilinen kişiler olmasıdır.

MHP'yi yazıhaneye benzetmek, Devlet Bahçeli'nin beka mücadelesini koltuk bekası şeklinde yorumlamak iğrençlik, edepsizlik, utanmazlıktır.

Doğru, dürüst, ilkeli, erdemli, asil ve adam gibi adam sayın genel başkanım sizi seviyoruz başımızı hiç öne eğdirmediniz…

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR