SİZİN BALGAT DEDİĞİNİZ MHP GENEL MERKEZİ BİZİM SİYASİ KIBLEMİZDİR

Sizin Balgat dediğiniz MHP Genel Merkezi bizim siyasi kıblemizdir. Katılmadığım fikirleri dahi olsa "birlikte hayır vardır" diyerek "yanlışta da birlik olurum."

Biz buna birlikte hareket etme ruhu yani "teşkilatçılık" diyoruz. Yani sizin anlayabileceğiniz şeyler değil... Kafanızı yormayın.

Sözün kısası.. Ülkücülerin yeri belli, yönü bellidir. Milliyetçi-Ülkücü hareketin lideri de Devlet Bahçeli'dir. Liderimizin emrindeyiz, her daim de yanındayız. Var mı itirazı olan?

Sizi biliyor, tanıyor ve ne yaptığınızı, ne yapmak istediğinizi çok iyi anlıyoruz. En başından itibaren hedefte MHP ve Lider Devlet Bahçeli olmuştur. Ama başaramadınız ve defolup gittiniz.

Biz Ülkücüyüz ama MHP'li değiliz diyen ahmaklara diyoruz ki; "Ülkücü MHP'de olur.. Ülkücü, kulağı Ezan sesinde, alnı secdede, hedefi Başbuğ'un gösterdiği hedefte, kalbi Liderinin yanında ve emrinde olandır."

Teşkilatçılığın gereğidir ve bizim Başbuğumuz Alparslan Türkeş'ten öğrendiğimiz teşkilatçılık anlayışı budur. Hiç birimiz onun kadar sabırlı ve şuurlu değiliz. Olmamız da mümkün değildir.

Tarih hangi fikir hareketini ve onun liderini haklı çıkarmıştır?

Yazar Yıldıray Çiçek'in şu sözleri ile yazımı bitiriyorum: Davasına, partisine, liderine yapılan kahpe saldırılar karşısında Bozkurt gibi göğüs gerenler, davasını korumak için şanlı mücadele verenler, dik duruşunu hiçbir şartta bozmayanlar hepinize selam olsun...

Sizlerin varlığı, davanın gelecekteki en büyük güvencesi olmuştur. Bu süreçte bunu satanlara, kaçanlara, hançeri elinde olanlara her daim gösterdiniz. Hepinizden Allah razı olsun...

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.