SİZİN DEVLET BAHÇELİ'Yİ ELEŞTİRME HAKKINIZ VAR, BİZİM DEVLET BAHÇELİ'Yİ SAVUNMA HAKKIMIZ YOK, ÖYLE Mİ?

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünürse düşünsün.. Biz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'yi Allah rızası için seviyoruz, destekliyoruz ve yanındayız.

Birileri emir buyurmuş ve ferman yayınlamış. Ferman şöyle: "Saygı duyan ve sevenlere naçizane tavsiyemdir" sayın genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'yi zerre kadar seven, sayan, muhabbet besleyen, genel başkanım diyen, "Devletin Başına Devlet gelecek" sloganını atan her kim varsa! Lütfen; sosyal medyadan övücü destekleyici yazılar yazmasınlar. Çünkü kendi arkadaşları tarafından ağır dille eleştiriliyor ve belden aşağı vuruyorlar. Bu da beni ve benim gibileri son derece rahatsız ediyor. Bilmem anlata bildim mi?

Peygamber Efendimiz buyuruyor: Seven sevenle beraberdir. Sayın Devlet Bahçeli'yi; sevmek, saymak, muhabbet etmek, desteklemek, onunla ilgili destekleyici yazılar yazmak ve her daim yanında olmak suçsa!..

Biz bu suçu işlemeye devam edeceğiz. Bu suçumuzdan dolayı, eğer bize belden aşağı küfür ediyorlarsa (MİSLİSİYLE) iade ediyoruz. Bize küfür eden bizim arkadaşımız asla olamaz!..

Eğer bu fermanı yayınlayan kişi ile ilgili hakkında ki, konuşulanları ve söylenenleri biz kendisine söylesek.. Bu kadar karakteri bozuk olan, bu kadar iki yüzlünün olduğu bir yerde benim ne işim var der ve partiden istifa eder. Ben ne yapıyorum der ve iki elinin arasına başını koyar düşünür.

Banka dolandıranlar, esnaf dolandıranlar, insanları dolandıranlar, içki masalarında fitne-fesat üretenler, kapalı kapılar arkasında dedikodu yapanlar, kumar oynayanlar, içki içenler, namaz kılmayanlar, oruç tutmayanlar, Cuma'ya gitmeyenler, fakir-fukaranın hakkına tenezzül edenler, devlet malına, millet malına kul hakkına eli değenler, kibirli ve kendini beğenmiş olanlar, ben varsam var ben yoksam yok diyenlerin alayı Sayın Devlet Bahçeli'yi sevse ne olur sevmese ne olur?

Sayın Devlet Bahçeli'yi 40 davulla 40 zurnayla karşılayanlar, elini öpmek için sırada bekleyenler, fotoğraf çektirmek için yarışanlar, liderimizin konuşmalarını ve fotoğraflarını paylaşanlar, liderimizin karşısında ceket ilikleyenler, kendi arkadaşlarını yarı yolda bırakıp yönetime girenler ve genel başkanımızın önünde eğilenler bugün genel başkana sırt çevirmişse bu da bir karakter meselesidir.

Dün Ümit Özdağ'ı destekleyenler, yanında olanlar, beraber yol yürüyenler ve Özdağ'ı yere-göğe sığdıramayanlar Özdağ'ı terk etmişlerdir.

Hepsi birden (U) dönüşü yaparak, Koray Aydın'a koştular, desteklediler, beraber yol yürüdüler, sen ağasın sen paşasın dediler, kollar havada bozkurt işareti yaptılar, her şeyimizle seninleyiz dediler ve ittifakla sayın Aydın'ı destekleme kararı aldılar. Bir de ne görelim Koray Aydın'ı da terk ermişler.

Bugün bir baktık ki, hepsi birden Meral Akşener'in etrafında toplanmaya başlamışlar, kurtar bizi Akşener naraları atıyorlar!.. İşte aramızdaki fark "SADAKATTIR". Bizim çizgimizde kırık olmaz. Biz genel başkanımızı menfaatsiz, bir talebi ve isteği olmadan yanındayız. Dün böyleydi.. Bugünde böyle.. İşte onun için diyoruz ki, bunların kıblesi belli değil.

Sadakat ve samimiyet, dava adamlarının şerefidir... Şerefi hak edenlere gösterilecek vefaya ve ihtimam ise şerefin ikiz kardeşidir...

"Bazen bir tarafsız, iki tarafı da mahveder" demişler. Ne mutlu tarafı olanlara, ne mutlu hava koklamayanlara. Ne mutlu kıblesi belli olanlara. Şeref ve karakter oradadır!..

Sayın Genel Başkanım siz her zaman Başbuğ'umuzun yanındaydınız biz de her zaman sizin yanınızda olacağız.

Liderimiz Devlet Bahçeli'yi seviyoruz, ona inanıyoruz, ömrümüz yettiğince de inanacağız... Hesapsız-kitapsız... Bu böyle biline...

Sayın Devlet Bahçeli gitsin diye emek verenler. "MHP iktidar olsun diye verseydi" MHP iktidar olurdu.

Lider Devlet Bahçeli'nin emrinde yol arkadaşlığı yapmaktan onur duyduk, duymaya da devam edeceğiz.

Siyasi ikbal peşinde koşanlardan değiliz, lider vekil yapınca en büyük, yapmayınca onunla olmuyor deme hakkına sahip değilsiniz.

Liderimiz, Türkmen beyimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin yolu yolumuz, kavgası kavgamız olacaktır.

Biz bu şanlı mücadelede ömrünü Türk milliyetçiliğine ve Ülkücü harekete adamış Liderimiz Devlet Bahçeli ile beraberiz. O bizi hiç utandırmadı. O bizim başımızı hiç öne eğdirmedi. Başkaları hırsızına, rüşvetçisine, para sıfırlayanına, yalan makinesine sahip çıkarken, biz ahlak ve fazilet sahibi Liderimizin yanında dimdik duruyoruz. Bu duruşumuzu Türkiye'deki tüm dost ve düşman duysun ve öğrensin...

* Haç süresi 38 Ayette buyuruluyor ki: "Allah inananları savunur. Çünkü Allah hain ve nankörlerin hiç birini sevmez"

* HZ. ALİ diyor ki: "Fazilet sahibin kıymetini ancak fazilet sahibi bilir."

* Mehmet Akif Ersoy diyor ki: "Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilemez fendini, kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini"

* Amin Maruf diyor ki: "Onurlu adam, susuzluğunu giderdiği kuyuya taş atmaz."

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.