SİZİN İÇİN EKMEK YA DA SU, DOKTOR YA DA İLAÇ NE İSE, BİZİM İÇİNDE LİDER, TEŞKİLAT, DOKTRİN ODUR...

 

Boş tenekenin, boş insanın, sesi gür çıkar. Takmayın kafayı, biz işimize davamıza Liderimize bakalım. Bizimkisi millet sevdası. Onların ki, makam, koltuk sevdası.

Her ne şart altında olursa olsun, Liderin emrindeyiz! Liderin dediği dediğimdir! Gerisi lafıgüzardır! Bir de her şeyin sahibi ALLAH bilsin yeter!

Ülkücü doğduk, ülkücü yaşadık, ülkücü olarak da öleceğiz. Doğrudan, MHP'den, Lider Devlet Bahçeli'den ve davadan ayrılmayacağız.

Biliniz ki; sizin için ekmek ya da su, doktor ya da ilaç ne ise, bizim için de Lider, Teşkilat, Doktrin odur!

Başbuğumuzun, şehitlerimizin bizlere emaneti olan MHP'ye operasyon çekmek isteyenleri püskürttük. Rahat uyuyun bıraktığınız emanet emin ellerde.

Ülkücü İsmail Gümüş Hocamız ne güzel ifade etmiş: MHP'ye ve LİDER'ine karşı oynanmak istenen oyun, hep aynı oyun, sadece figüranlar değişiyor!

Türk milliyetçilerini dar ağacıyla budadınız, daha gür çıktı; kurşunlara boğdunuz, pes ettiremediniz!

Bu vatanda Ülkücülerin sözleri her zaman en gür şekilde çıkacaktır! Kimlere parti kurdurursanız kurdurun fark etmez!

MHP'ye kurulan kumpasların, Genel Başkanlık sevdalarının, tarla kurultayı provalarının sebebi sanıyorum biraz daha anlaşılmıştır!

Bu kumpasları hazırlayan perde arkası güçlerin bütün hırsı, kızgınlığı, MHP Liderine güçlerinin yetmemesi ve MHP'yi Y-MHP yapamamaları değil mi?

Yüksek sesle diyoruz ki!.. Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünürse düşünsün MHP ve Lider Devlet Bahçeli'den ayrılmayacağız! Biliniz ki; sizin için ekmek ya da su, doktor ya da ilaç ne ise, bizim için de Lider, Teşkilat, Doktrin odur!

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR