SÖZÜN KISASI HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DİR

 

Liyakatsiz, sonradan görme, kendini bir şey sanan, etrafa tafra saçan, kişilere üst perdeden bakıp ve hakir görenlerden lider olmaz.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ile ilgili fitne-fesat ve dedikodu üreten insanlara itibar etmeyiniz. Çünkü onlar zavalılar!...

Tüm Ülküdaşlarıma ve MHP Üst Kurul Delege kardeşlerime sesleniyorum. Birlik ve beraberliğinizi bozmadan Bahçeli'nin etrafında kenetleniniz!

Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin Başkanlığında MHP tek başına iktidar olacaktır. Türk milletinin ve Ülkücü camianın yüzü gülecektir.

Sayın Devlet Bahçeli, MHP'nin başında olduğu müddetçe, MHP'nin ve Ülkücü camianın sırtı yere gelmeyecektir. Herkes bunu böyle bilsin.

MHP'yi kamplaşmaya götürmek isteyenler, partinin bölünmesini büyük bir iştahla bekleyenler avucunu yalar. Ülkücüler size fırsat vermeyecektir!

Buyurun üzerimize düşen her ne ise fazlasıyla yapmaya... Buyurun Devlet Bahçeli ile çalışmaya... Buyurun Liderimize sahip çıkamaya!...

Değerli Ülküdaşlarım; Buyurun her birimiz birer Devlet Bahçeli olmanın şuuruyla el ele, gönül gönüle kenetlenmeye.

Devlet Bahçeli'nin sırtına binerek, MHP'nin her kademesine yüksel, yükseldiğin ve bindiğin sırtı hançerle öyle mi? Ayıptır ayıp! Utanın utanın!

Devlet Bahçeli'nin sırtına binerek, Genel Müdür ol, Müsteşar ol, Milletvekili ol, Bakan ol. Sonra da de ki; ben Bahçeli'yi beğenmiyorum.

Ülkücülerin dertleri ile ilgilenen, ahde vefayı bilen, Ülkücüleri kucaklayan ve Ülkücülerin dertlerini kendine dert edinen Bahçeli değil mi?

İstanbul Milletvekilimiz Sayın İzzet Ulvi Yönter'in de ifade ettiği gibi, Oyun bozulunca iftira yıkılacak, kirli emel ve hedef kaybedecektir. Lider oyun bozucu, milli onurun baş tacıdır...

 

Zakir TOKDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.