TEK ÇARE MHP!...

 

Zor ve sıkıntılı dönemde Türk milleti, çıkışı ve kurtuluşu yine kendi iradesine, kendi gücüne, kendi birliğine ve imanına sahip çıkmakta buldu.

Bunun ilk işaretini, dünya tarihinde eşi emsali görülmemiş muhteşem bir direnişle, 15 Temmuz akşamı vermiştir.

Türk milleti, dosta düşmana, canını, bedenini ortaya koyarak, dünya durdukça hatırlanacak bir destan yazarak bir defa daha göstermiştir.

Darbe girişimi sonrası akıl ve izan sahibi herkes, Atatürk'ün bu Cumhuriyeti ne kadar sağlam temeller üzerine kurduğunu bir daha görmüştür.

Atatürk'ün ilke ve esaslarından uzaklaşılması durumunda neler olacağını acı bir tecrübe ile ve ağır bir bedel ödeyerek test etmiştir.

Hiçbir düşmanın yapamayacağı kalleşliklerle arkadan dolanıyor ve en kahpe biçimde saldırıyorlar.

İşte bunun sonucu olarak, Türk milleti istiklal ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düşmüştür.

Türk milleti, gece yarısı sokaklara dökülmüş, tanklı, toplu, helikopterli, uçaklı hainlerin üzerine yürümüş ve sonuç almıştır.

Milletin vergileriyle alınan silahları kullanan kalleşler, diğer tarafta bayrağından başka elinde hiçbir şey olmayan milletimiz yer almıştır.

BOP yolunda Türk milletini top yekûn imha etmek ve bu Cumhuriyeti yıkmaktır.

ABD eski Dışişleri Bakanı Rice 2003'de yayınladığı bir makalede ne demişti: Ortadoğu’da 22 ülkenin sınırları değişecek, buna Türkiye de dâhil.

ABD bunu Irak'ta, Libya'da, Suriye'de başardılar. Ancak, Türk milletini diğerleriyle karıştırmakla hata ettiler.

BOP'un uşaklarının durmayacağını, yeniden saldıracaklarını, farklı yol ve yöntemler kullanacağını biliyoruz. Kâhin olmak gerekmiyor.

Bizi zor dönem bekliyor. Sağcı, solcu, Kürt, Türk, Alevi, Sünni, Galatasaraylı, Fenerli, Beşiktaşlı, laik, dindar olmanın zamanı değil.

Ortak bir vatanımız, şanlı bir bayrağımız, güçlü bir devletimiz, birlik ve bütünlük içinde bir milletimiz var. Çok şükür bir ayrılığımız yok.

Her zaman anlattık, her zaman haykırdık, her zaman konuştuk bu vatanın ve bu milletin kurtuluşunun tek çaresi MHP.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.