TEK ÇARE MHP...

Türk milletinin bekası ve çocuklarımızın geleceği için Bilge Lider Devlet Bahçeli ve MHP vaktidir. Her seçimde taşın altına elimizi değil gövdemizi koymalıyız... MHP çatısı altında tek yürek olmak, çare üretmek ve milletimize deva olmak zorundayız.

Bugün Türkiye hâlâ ayaktaysa, yarınlar için bir ümit taşıyorsak, kardeşliğimizin, bütünlüğümüzün bütün sorunları aşmaya yeteceğini düşünüyorsak, bunu sağlayan temel unsur MHP'nin varlığı ve Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli'nin liderliğidir.

Bu vatanın gençleri yüzünde daha sakal çıkmadan Çanakkale'de şehit oldular. 15 Temmuz'da hainlerin, alçakların kurşunlarına kendilerini siper ettiler yine de vatanı kahpelere teslim etmediler...

15 Temmuz kalleşliğinde yine dik duran, herkesten önce demokrasiye ve ülkesine sahip çıkan, bu hainliğe karşı ilk dakikadan itibaren direnen parti MHP, lider sayın Devlet Bahçeli olmuştur. Bu sayede, yine sayın Devlet Bahçeli'nin tabiriyle, Türkiye âdeta ipten alınmıştır.

15 Temmuz sonrasında en çok ihtiyacımız olan birlik ve beraberliğin yine MHP'nin tavrı, tutumu ve çabalarıyla ayakta kalabildiğine bütün Türk milleti şahittir. Hükümetin özellikle terörle mücadele konusunda MHP çizgisine gelmiş olması memnuniyet vericidir.

Zerre kadar akıl ve vicdan sahibi olan herkes, Bilge Lider Bahçeli'nin 15 Temmuz darbesine karşı kararlı ve onurlu duruşuyla ve bedel ödeyerek, Türkiye'yi nasıl bir felaketten daha kurtardığını bugün çok daha iyi görüp anlıyor.

Dün Milliyetçi-Ülkücü hareketin kurucusu Merhum Başbuğ Türkeş'in maruz kaldığı tasfiye girişimlerinin bugünde MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli için devreye sokulduğuna şahit oluyoruz. Ne yaparsanız yapın biz Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli'ye güveniyoruz ve inanıyoruz.

Çatlasanız da, patlasanız da Bilge Liderimize gücünüz yetmeyecektir. Efendim neymiş "Bahçeli ile olmuyor" öyle bir oluyor ki, hem de bal gibi oluyor. Yahu arkadaş sizin başka işiniz gücünüz yok mu? Bahçeli kadar başınıza taş düşsün...

Lider Devlet Bahçeli'yle uğraşmanın sebebi.. Ülkücü olması mı? İlle de vatanım demesi mi? İleri görüşlülüğü mü? Olanların sonucunu tahmin etmesindeki doğruluk mu? Başbuğun yanında yetişmesi onun ayak izlerinin üzerinde gidiyor olması mı? Ey! gafiller siz giderken o geliyordu...

Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli'nin hançerlenmediği yeri kalmamıştır. Ey! Soytarı kılıklılar, Ey! Nefislerine mahkum olanlar, Ey! Onun bunun kapısında kemik yalayanlar.. Kurdun yara aldığında bile teslim alınamadığına tarih bir kez daha şahit olmuştur.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk milleti, bizlerden kutsal bir görev bekliyor; tek umut Milliyetçi-Ülkücü Harekettir, başka yolumuz yok! Çünkü Tek çare MHP...

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR