TÜRK MİLLETİ 24 HAZİRAN'DA MHP'NİN HAKKINI VERMELİDİR

Etrafımız düşmanlarımız ile çevrili, küresel güçler her daim Türkiye'yi ele geçirmek için çok mücadele ediyorlar, kuduz köpek gibi saldırıyorlar. Ama başaramayacaklar!... Çünkü karşılarında Devlet adamı Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler var!...

Küresel güçler, Türkiye'yi böl-parçala-yut taktiği ile PKK ve diğer terör örgütleri üzerinden kanlı plan yapmaları en büyük hedefleri olup, hedeflerine ulaşmaları için düğmeye basmışlardı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, küresel güçlerin kanlı oyunlarını gördü ve yetkili mevki sahiplerini sürekli uyardı ve ne yapılması gerektiğini de söyledi. Keşke Lider Devlet Bahçeli'yi dinleselerdi..

Keşke söylediklerine kulak verselerdi.. Keşke söylediklerini hayata geçirselerdi.. Keşke hatalarını anlayıp, doğru neyse yapsalardı.

Allah'tan makam sahipleri MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi bir nebze de olsa dinlediler ve gereği neyse yapmaya başladılar.. Ve nihayetinde Türkiye rahat bir nefes aldı.

Türk milleti eskiden olduğu gibi üzerine düşeni yapacaktır. Bu millet canını-kanını vermeye her an hazırdır. Önemli olan hükümet dik dursun, eğilip bükülmesin ve omurgasız olmasın.

Küresel güçlerin alayı bu milletin üzerine yürüdü.. Bu Türk milleti en kötü zamanda bile 7 düvele karşı öyle mücadele etti ki, öyle savaştı ki, öyle bir ders verdi ki, şaşırdı kaldılar.. Ne yapacağını bilemez oldular ve geldikleri gibi gittiler.

Lider Devlet Bahçeli, ileriyi gören, ufku geniş olan, nerede neyi söyleyeceğini ve nerede duracağını çok iyi bilen bir Devlet adamıdır.

Lider Devlet Bahçeli, konuştuğu zaman Ülkemiz, milletimiz rahat nefes alıyor ve bu milletin güven duyduğu lider ve Devlet Adamı sıfatını taşıyor.

Allah! Lider Devlet Bahçeli'ye güç kuvvet versin eksikliğini göstermesin. 24 Haziran 2018 Tarihinde yapılacak seçimlerde inşallah Türk Milleti MHP ve Ülkücülerin hakkını verir MHP ve Ülkücü camianın yüzünü güldürür.

MHP ve Ülkücü camia bu ülke için kelle koltukta geziyor.. Kan veriyor.. Can veriyor.. Her kelimesi ya Allah!... Bismillah Allahu Ekber!.. Diyerek.. Allah sığınıyor ve arkasına bakmadan mücadelesine devam ediyor.

Bu millet titreyip kendine gelmelidir. İş işten geçmeden MHP'yi ve Ülkücüleri 24 Haziran 2018 Tarihinde yapılacak seçimde birinci parti konumuna getirmelidir. Aksi takdirde dizlerimize çok vururuz... Çok ahlar, vahlar çekeriz. O zamanda iş işten geçmiş olur.

Türk milleti, MHP ve Ülkücülerin artık hakkını vermelidir. MHP ve Ülkücüler milli mağdur olmaktan bıktı usandı. Artık 24 Haziran'da hak ettiği yere gelmelidir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.