TÜRK MİLLETİ DEVLET BAHÇELİ'NİN DİK DURUŞUNU ALKIŞLIYOR

 

Ömrünü bu vatana, bu millete, bu devlete adayan MHP Lideri Devlet Bahçeli olduğu müddetçe bu ülkeye kimsenin gücü yetmeyecektir.

Söz söyler sözüne sahip çıkar, söz verir sözünde durur, ufku geniş, ileriyi gören bir lidere sahip olduğumuz için Allah’a şükürler olsun.

Devlet Bahçeli'yi ve Ülkücüleri anlamayanların aklından zoru vardır. Ülkesine, vatanına sevdalı olan MHP ve Ülkücüleri anlamayan zavallılar!

Ömrünü bu davaya adamış, hayatını ortaya koymuş, her gününü partinin çalışmalarına harcayan bir liderdir Devlet Bahçeli!

Devlet Bahçeli, bu millet için bir şanstır. Bu millet Devlet Bahçeli'yi hep milli mağdur etmiştir. Ey Türk Milleti artık titre kendine dön!

Devlet Bahçeli, o kadar sabırlı, o kadar şerefli, o kadar hasiyetli ve o kadar onurlu bir lider ki, ben liderimle şeref duyuyorum.

Devlet Bahçeli'yi sırtından hançerleyenlerin alayı hüsrana uğramıştır. Çünkü Allah korkusu olmayanların, Allah korkusu olana gücü yetmez!

MHP; vatan ve millet uğruna beş bin şehit vermiştir, binlerce gazisi olmuştur, MHP tek kaledir ve bu kalenin Lideri de Devlet Bahçeli'dir.

Türk Milleti Devlet Bahçeli'nin dik duruşunu alkışlıyor. MHP ve Ülkücü camia liderine koşuyor. MHP liderini bulmuş yoluna devam ediyor.

Necip Fazıl Kısakürek “Sakarya Türküsü”nde Diyor ki:

Bana kefendir yatak, sana tabuttur havuz;
Sen kıvrıl, ben gideyim, Son Peygamber kılavuz.
Yol onun, varlık onun, gerisi hep angarya;
Yüz üstü çok süründün, ayağa kalk Sakarya!

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR