TÜRK MİLLETİNİN MAKUS TALİHİNİ MHP VE ÜLKÜCÜLER DEĞİŞTİRECEKTİR

Evet Ülkücü kardeşlerim Türk milletini ve devletini buhranlardan kurtarmak için vatanı sevmek şerefli, hasiyetli, dürüst ve namuslu olmak yetmez. Zaten bunların bir insanda bulunması şarttır.

Değerli Ülküdaşlarım, MHP ve Ülkücü camiaya sahip çıkarak birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Dünyaya yön veren politikacılar değil mi?

Değerli Ülküdaşlarım, MHP'yi iktidara getirmek için var gücümüzle çalışmalıyız, Partimize ve Liderimize sahip çıkmalıyız. Çünkü eğer bizler canı gönülden severek, isteyerek çalışırsak inanın MHP iktidar olur, Türk milletinin, İslam âleminin ve Türk dünyasının yüzü güler.

Can Ülküdaşlarım, Hz. Ömer'in "Bugün ALLAH için ne yaptın?" Sözünü her gün kendimize sormalıyız ve elimizi vicdanımıza koymalıyız. Eğer MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye yapılan saldırıları püskürmez, gece gündüz çalışmazsak vebal altında kalırız haberiniz olsun.

Ülkücü kardeşlerim, MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye insafsızca, saldıran, iç-dış mihraklar ve onların uzantısı mihraklar, muhalif dediğimiz satılmışlar ile arkamıza bakmadan mücadele etmeliyiz.

Ülkücü kardeşlerim, yılmadan, korkmadan, usanmadan iliklerimize kadar şanı büyük mücadele etmeliyiz. Hem de kimsenin etkisinde kalmayarak, arkamıza bakmayarak MHP'nin iktidarını gerçekleştirene kadar çalışmalıyız, çok ter akıtmalıyız.

Saygı değer Ülküdaşlarım, Ülkemizin parçalanmasını istemiyorsak, Türk Milliyetçileri ve Ülkücüler MHP'ye bir evlat gibi sahip çıkmalıdır. Çünkü Millet, Milliyetçilikle var olur. Aklın yolu birdir.

Ülkücü Kardeşlerim, MHP'nin fikir mücadelesinde ve vatan mefkuresinde müstesna ve unutulmaz yeri vardır. Türk milliyetçilerinin ve Ülkücü Hareketin bayrağı ve simgesi olan MHP'ye ve Ülkü Ocaklarına Allah rızası için sahip çıkalım.

Ülkücü kardeşlerim, Türk-İslam aleminin... Türk birliğinin kurulmasını... Ülkücü Hareketin büyümesini... MHP'nin iktidara gelmesini engellemek için ellerinden geleni ardına koymayan... Kutlu yolumuza set çekenlere fırsat vermeyelim çünkü çakallar çok türedi.

Ülkücü kardeşlerim, MHP'nin Türkiye'de var olması bir nimettir, birliğimiz-dirliğimizdir... Türk milleti için ekmekle-su gibi ihtiyaçtır... MHP ve Ülkücü hareket bölünmeye settir, vatandır, devlettir... Onun için birlik ve beraberlik içinde olalım.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum