TÜRK MİLLETİNİN UMUDU MHP...

Kim ne yapar bizi ilgilendirmez ancak bir şey var ki devletimiz, milletimiz için biz Liderimiz Devlet Bahçeli ve Partimiz MHP'nin emrindeyiz.

Kim nasıl geldiyse öyle gider, kim ne yaptıysa, hangi iftirayı atmışsa gün gelir bedelini öder. Kötülük yapanın, fitne sahibinin yanına kalmaz!

Adam olmak bile herkese nasip olmazken Asrın Devlet Adamı olabilmek büyük bir marifettir. Ülkücülerin partisi MHP, Hareketin Lideri de Devlet Bahçeli'dir.

Çünkü Üç hilali zirveye dikmek boynumuzun borcudur. Ülkemiz için yeminimiz var.. Ülkülerimiz rehberimiz olup, başarmak için üzerimize ne düşüyorsa yapmalıyız.

Yaşasın davasını, Partisini, Liderini satmayan... MHP mensuplarına, Ülkücülere, Bozkurtlara!... Kahrolsun menfaati için davasını, Partisini, liderini satan dandikler!...

Merhum Başbuğ diyor ki: Ülkücü Milliyetçi Hareket Partisinde olur!... Milliyetçi Hareket Partisinde olmayan Ülkücü değildir. 

Ülkücü dürüst, karakterli olur, göğsünde Allah korkusu olur, hakkı bilir. Orada burada dedikodu ve fitne peşinde olmaz. Adam gibi adam olur.

Günü-zamanı geldiğinde.. Lider Devlet Bahçeli'yi eleştirenler, Lider Devlet Bahçeli'den özür dileyecek ve teşekkür edeceklerdir. Liderim yolun yolumuz, izindeyiz... Her daim emrindeyiz.

Türk Milleti'nin umudu MHP. Sadece benim, senin değil mazlumun, haklının, doğrunun yolu MHP. Yılmayacağız yıkılmayacağız başaracağız.

Allah'ım! MHP ve Ülkücü camianın birliğini, varlığını koru, MHP ve Ülkücü camiayı bölüp parçalamak isteyen hainlere fırsat verme!...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.