TÜRKİYE AKP HÜKÜMETİNİ BAŞINDAN ATMAK ZORUNDADIR

 

Vakit geldiğinde her şey yoluna girecektir. Umutsuzluk Müslümana haramdır. Hele Müslüman Türk'e. Bu yüzden diyorum ki umudunuzu asla yitirmeyin.

İnanın karanlık yırtılacak aydınlığa merhaba diyeceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın. Hilal bir başka doğacak gökyüzünde. Güller başka açacak. Vakti geldiğinde güneş Türkiye için yeniden doğacak!

Evet, insanlık her devirde böyle içinden çıkılmaz durumlar yaşamış ve her seferinde doğruyu bulmuştur. Bu dönemde de kötü gidişatın sonuna gelinmiştir.

AKP iktidarı, besleyip, büyüttüğü, şımarttığı IŞİD gibi bir çocuğa sahip oldu. Çocukla oynandığı için bu çocuk sadece kucağına pislemekle kalmadı, adeta bir canavara dönüştü.

Hiç kimse kuşkuya kapılmasın; Allah yolunun yolcuları mutlaka kazanacaklardır.

Zalimlerin adı değişse de, zulmedenlerin akıbeti değişmeyecektir.

AKP İktidarı sayesinde, Çözüm süreci adı verilen ihanet süreci başladığından beri eli kanlı terör örgütü PKK, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlığını, bölünmez bütünlüğünü iyiden iyiye tehdit eder hale gelmiştir.

Ekonomide çok ciddi sıkıntılar yaşanıyor. İş adamlarının çok sıkıntıda olduğu bir gerçektir. İş adamından tutun, hemen hemen borçlu olmayan vatandaşımız kalmamıştır.

İşçimiz, köylümüz, memurumuz, esnafımız, emeklimiz her güne borçla başlıyor, borçsuz günü olmuyor.

AKP döneminde dış borçlar 3 kat, iç borçlar 2,5 kat artı. Gerek devletimizin herekse milletimizin borçları tavan yapmıştır.

Milletimiz de dolu-dizgin borçlanarak tüketmektedir. Milletimiz faiz batağına saplanmıştır.

İşin kötüsü Türkiye'nin önüne engeller bir başkası değil AKP iktidarının tamamen kendisidir.

Türk insanı uyanmak zorunda, dinini mezhebini, etnik kökenini kullanarak kendi üstünde tahakküm kurmak isteyenlerden kurtulmak zorundadır. Bunu gerçekleştirmeksek ülkeyi kaybederiz. Çakallar kapıda beklemektedir. Ülkeyi bölmek isteyenler hazırda beklemektedir.

Türkiye başına çok büyük hal gelmeden AKP iktidarını başından atmak zorundadır. Yoksa halimiz harap.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.