ÜLKENİN GELECEĞİ İÇİN MHP

 

İktidarlarını sürdürebilmek için eşi emsali olmayan yöntemlere başvuruyorlar. Bunun adına da "Yeni Türkiye" diyor ve başkanlığa bağlıyorlar.

Yeni ve farklı bir durumla karşı karşıya kaldığımız doğrudur. Türkiye hızla bir felakete sürüklenmektedir. Milletimiz buna fırsat vermeyecektir.

AKP iktidarı ile birlikte yaşananların ne Türk, ne de dünya tarihinde emsali ve örneği yoktur.

Şeref masalarında ülkenin varlığı ve birliği üzerinden pazarlıkların, rezilliklerinin ne Türk ne de dünya tarihinde bir örneği yoktur.

Şeref masalarında ülkenin varlığı üzerinden, Habur ve Dolmabahçe rezilliklerinin ne Türk, ne de dünya tarihinde bir örneğini daha yoktur.

PKK bizim için neyse PYD de odur. Cumhuriyet Bayramında topraklarımızdan törenle geçmeleri sağlanmış ve lahmacun ikram edilmiştir.

17-25 Aralık gibi dünya tarihinin gördüğü en büyük yolsuzluk ve rüşvet iddialarına rağmen, iktidarını devam ettiren bir başka örnek yoktur.

Dünyanın en büyük ihanetlerine, en büyük talanlarına imza atanlara bir defa daha iktidar verilmesinin de kâinatta ikinci örneği yoktur.

Nitekim ülkeyi böyle bir zihniyete yeniden teslim etmenin bedelini artık içeride değil dışarıda da ağır biçimde ödüyoruz.

Kelimenin tam anlamıyla bir saltanat düzeni kurulmuş, hukuk, demokrasi, insaf, vicdan rafa kaldırılmıştır.

Milli ve manevi olarak büyük ve derin bir çöküş yaşandığını bütün araştırmalar acı şekilde ortaya koyuyor.

AKP öncesinde namaz kılma oranı yüzde 40'lardayken bugün yüzde 28'lere gerilemiştir. Bu oran İmam Hatip mezunları arasında yüzde 13'tür.

Bu zihniyet, bu iktidar var oldukça yarın bugünleri de arayacağımız muhakkaktır. Silkinmenin ve kendimize dönmenin zamanı çoktan geçmiştir.

Ülkemizin bu sıkıntılarından, bu felaketlerinden, bu terör olaylarından ve terörün kökünün kazınması için, ülkenin geleceği için MHP. MHP'nin iktidarında Ülkemiz rahata ve refaha kavuşur!

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.