ÜLKESİNİN DERTLERİ İLE DERTLENEN LİDER DEVLET BAHÇELİ...

Yazıma, yazar Sıtkı Şeremetli'nin şu sözleri ile başlamak istiyorum: MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin işaret ettiği yolu iyi görün, kendinize gelin ve bu yolu takip edin. Yoksa Ülke 15 Temmuz'u bir daha görme gibi bir lükse sahip değil. Akıllı olun, akıllı hareket edin. Yoksa son pişmanlık fayda vermez. Çünkü bugüne kadar Lider hep halkı çıktı.

MHP, özellikle son yıllarda, Ülke hızla kaosa sürüklenirken hem ülkeyi yönetenleri ve hem milletimizi sürekli uyarmıştır. Bu uyarılar dikkate alınmadığı için bu gün içinde bulunduğumuz karanlık günler yaşanmaktadır.

Böyle bir dönemde MHP'nin söylediklerine kulak verin. MHP'nin işaret ettiği yolu iyi görün. Çünkü MHP, iç ve dış şer güçlerin, ihanet odaklarının ele geçiremediği son kaledir.

Merhum Erol Güngör diyor ki: Türk Milleti için en büyük, en önemli müessese devlettir. Devletin milletten farkı yoktur. Çünkü devlet gidince, bunlar da gider, saadetimizin anahtarı, kuvvetli bir devlete kavuşmaktır. Felaketimizin kaynağı ise başka hevesler uğrunda, devletin kudretine zaaf getirmiştir

Bazı dengesiz, kifayetsiz, kişilik bozukluğu olan şahıslar zaman zaman Ülkücülerin felsefe bilmediğini söylüyorlar. Kendiniz gibi sanmayın ülkücüleri onlar ki 3 bin yıl sonrasına selam yollayacak kadar bilgi ve donanıma sahiptirler.

Güneşin doğduğu her ufukta, umuda giden bir yol mutlaka vardır... Umudunuz hiç bitmesin... Çünkü MHP var! Çünkü Ülkücüler var! Çünkü Lider Devlet Bahçeli var!...

Türkiye'yi ve Milletimizi MHP ve Lider Devlet Bahçeli'den başka düşünen ve kafa yoran yok!... Çünkü liderin aklı hep Türkiye...

Mesele; CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu yine PKK-HDP-terörist sevdalılarını en üst görevlere getirdi. HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'a aşıklar, havaalanında terörist karşılayıp ağlayanlar yine CHP'yi yönetmeye devam edecek...

FETÖ'nün kirli paspası, CHP ve HDP'nin tozlarını yutan süngeri olan İYİ Partinin sünepeleri, eriyişinizi MHP'ye saldırarak mı durduracaksınız? Sizden her istifa eden niçin PKK-HDP ilişkinizi dile getiriyor?

Lider Devlet Bahçeli Diyor ki: "Ruhsuzlar ne bilsin Türk ve İslam'ın ruhunu? Köksüzler ne bilsin Türk'ün Bozkurt duruşunu?"

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR