ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM ORTADOĞU GAZETESİNE SAHİP ÇIKALIM!

Ülkeyi buhranlardan kurtarmak için, Vatanı sevmek, şerefli, hasiyetli ve namuslu olmak yetmez. Bunların zaten bir insanda bulunması şarttır.

Dürüstlük insanların aslı görevidir. Bunların dışında, bilgi, inanç ve medeni cesaretin varlığı gerektiği gibi, üzerimize çok işler düşüyor.

Nedir dersiniz, ilk önce iktidara nasıl geliriz, bunun muhasebesini yaparak kendi gazetemiz olan Ortadoğu Gazetesine sahip çıkmakla olur.

Günümüzde çok ses getiren bir kuvvettir gazete. Biz Ülkücüler olarak MHP'nin ve Ülkücü Hareketin faaliyetlerini yakından takip etmek için, Ortadoğu Gazetemize sahip çıkmalıyız, tirajını artırmalıyız. Hz. Ömer'in "Bugün Allah İçin ne yaptın" sözünü her gün kendimize sormalıyız.

Türk-İslam âlemine, Ülkücü Harekete insafsızca saldıran iç ve dış mihraklar ile mücadele eden Ortadoğu Gazetesine abone bulalım. Bayilerde yok satabilmesi için kahvelere bırakalım, köylere gönderelim. Diğer gazeteleri alacağımıza kendi sesimiz olan Gazetemizi alalım.

Atalarımızın canı-kanı pahasına kurdukları bu cennet vatanımızın parçalanmasını istemiyorsak Ortadoğu Gazetemize sahip çıkalım! Türk milliyetçilerinin ve Ülkücü Hareketin çilesine talip olmuş Ortadoğu Gazetesine bir evlat gibi sahip çıkmalıyız. Çünkü o bizim sesimiz!

Çünkü millet, milliyetçilikle var olur. Aklın yolu birdir. Ortadoğu Gazetemizin fikri mücadelemizde müstesna ve unutulmaz bir yeri vardır.

Türk milliyetçilerinin ve Ülkücü Hareketin bayrağı ve simgesi olan Ortadoğu Gazetemize sahip çıkalım. Çünkü gazetemiz camiamızın rehberidir.

Memleketini-milletini gönülden seven, ona hizmet etmeyi bir vatan görevi bilen Ortadoğu Gazetemizin tirajını yüz binlere-milyonlara çıkaralım.

Bize düşmanlık besleyen, bizden olup bizi arkadan vuran gazetelere para verip alanlar, o gazeteler ahrette nar olup gövdenize yapışacaktır.

Çünkü, Türk-İslam âlemine, Türk birliğinin kurulmasına, Ülkücü Hareketin büyümesine engel olmak ve MHP'nin iktidara gelememesi için, ellerinden geleni ardına koymayan gazeteleri almak, onların tirajını yükseltmek ayıptır, gaflettir, hıyanettir, günahtır. Kutlu yolumuza set çekenlere yardım etmek demektir.

Ortadoğu Gazetesi'nin günlük olarak çıkması bir nimettir, sesimizdir, kulağımızdır, birliğimizdir ve dirliğimizdir. Biz davasına inanmış Ülkücüler için ekmekle su gibi ihtiyaçtır. Ortadoğu Gazetemiz bölünmeye settir. Örf ve adetlerimizdir, Vatandır, Devlettir.

Ortadoğu Gazetemizi zor şartlarda bu hale getiren personeline, yazarlarına, çizerlerine, Yazı işleri müdürüne minnetlerimizi ve şükranlarımızı iletelim. O güzel insanlar bizler için, davamız için her türlü fedakarlığı yapıyorlar!

Onlar nasıl biz ülkücüleri mutlu kılıyorlarsa, bizlerde onların el emeği, göz nuru mükafatı için, üzerimize düşeni fazlasıyla yapalım. Ortadoğu Gazetesinin tirajını artırarak verelim ve onları sevindirelim. Çünkü sevinmek ve el emeğinin karşılığını almak kutsaldır, haktır.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.