ÜLKÜCÜLER GAFLET İÇİNDE OLANLARIN SETLERİNİ 10 TEMMUZ'DA YIKACAKTIR

 

Devlet Bahçeli, adaletli devlet anlayışını kendine rehber edinmiştir. Çünkü o, adı gibi devlet, soyadı gibi gönül bahçesi insan sevgisiyle doludur.

Devlet Bahçeli, sabırlı, hoş görülü, yüksek ahlaklı, inançlı, çalışkan ve dürüst bir liderdir. 10 Temmuz'da oyun bozulacaktır.

Lider Devlet Bahçeli, deneyimli, birikimli, kabiliyetli, ülkücü, dava adamı ve hakka giden yolda zikzak çizmeyen adam gibi adamdır.

Ülkücü camiaya tek kişi liderlik yapar o da Lider Devlet Bahçeli'dir. Yüksek vasıflı biri olarak 10 Temmuz'da oynanan oyunları bozacaktır.

Yüksek vasıflı lideri olmayan kitleleri hep acı çekerler. Ülkücü camianın başında yüksek vasıflı lider vardır. O lider de Devlet Bahçeli'dir.

Türk milletinin geleceği için Lider Devlet Bahçeli'nin etrafında el ele, gönül gönüle, birlik ve beraberlik içinde olalım.

Milliyetçilerin ve Ülkücülerin gerçek yuvası MHP'dir. Lideri de Devlet Bahçeli'dir.

Ülkücülük aydınlık bir yoldur, karanlık sokak değildir. 10 Temmuz'da karanlık yolda yürüyenleri Ülkücüler yerle bir edecektir.

Güçlü ve sağlam yarınlar için birlik olmalıyız, bütünlüğe koşmalıyız. Ülkücüler, gaflet içinde olanların setlerini 10 Temmuz'da yıkacaktır.

Ülkücüler, oynanan bizans oyununu çok iyi biliyorlar. Ülkücüler, Ülkücü Lider Devlet Bahçeli'nin yanındadır.

Yazar Mazhar Gündoğ'un ifade ettiği gibi, MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin 10 Temmuz seçimli Olağanüstü Kurultay hamlesi bir kez daha oyunu bozmuştur.

MHP, kendisine kurulan bütün tuzakları boşa çıkaracak, her türlü şer odağı ile baş edebilecek güce ve tecrübeye sahiptir.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.