ÜLKÜCÜLERİN BAŞKOMUTANI LİDER DEVLET BAHÇELİ'DİR...

 

Canımdan çok sevdiğim Ülküdaşlarım. Biliyorsunuz ki MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'de ülkü gururu büyüktür. Bizlerde bu ülkü gurur pınarından içtiğimize göre, Türk milletini de bu ülkü pınarından mağdur etmeyelim.

Türk milleti MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin ülkü pınarına çok susamıştır. Hak pınarından içildiği zaman bütün kötülükler gidecek, hak-hukuk-adalet MHP'nin iktidarıyla yerine gelecek ve yüzler gülecek.

10 Temmuz'da Ülkücüler, oynanan oyunu bozarak, işbirlikçilere ve küresel güçlere gereken dersi verecektir. Lider Devlet Bahçeli'nin başını vermeyerek, başımızdan eksik etmesin diyeceklerdir!...

Cenab-ı Allah bir ayeti kerimesinde şöyle buyurmaktadır. "Allah sizinle, ancak sizinle din uğruna savaşanların, sizi yurtlarından çıkaranları ve çıkarılmaya yardım edenleri dost edinmenizi yasak eder. Kim onları dost edinirse işte onlar zalimdirler" buyurmaktadır.

O zaman Türk milletinin üzerinde yaşadığı bir vatan vardır. Bu vatan gerektiğinde korunacaktır. Bu da İslam ve Allah'ın emridir. Bu Allah'ın ayetine kimler sadık?

Vatanı, milleti, dini ve imanı için vatan hainleri ile kimler mücadele ediyor? Elbette ki MHP Genel Başkanı ve onun yiğit ülkücü evlatları. Gerisi külliyen yalan.

O bakımdan 10 Temmuz'da Lider Devlet Bahçeli'yi MHP'nin başından uzaklaştırmak için mücadele eden küresel güçlerin uşaklarına Gerçek Ülkücüler fırsat vermeyecektir.

Can Ülküdaşlarım; MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin önderliğinde ülkücüler bir bütündür. İnanıyoruz ki! Mumlar sönecek, aydınlık şafaklar sökecek, tabular yıkılacaktır.

10 Temmuz'da Ülkücüler Lider Devlet Bahçeli'nin önderliğinde öz yöneticilerine kavuşacaktır.

Yiğit Ülküdaşlarım: Osmanlı Devletinin kurucusu Sultan Osman'ın son nefesinde oğlu Orhan Gazi'ye asil ol, Devlet adaletle yürür, Adaletle görür, Adaletle durur. Yolundaki vasiyeti Osmanlıların Adalete verdikleri önemi gösterir.

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, dil uzatan değildir, lanet edici değildir, kötü iş yapan değildir, kötü söz söyleyen değildir.

Lider Devlet Bahçeli, haktır, hukuktur, adalettir. Çalışkandır, herkese son derece saygılıdır, ülkücü evlatlarını canından çok sevmektedir.

Onun için, Ülkücüler de, 10 Temmuz'da yapılacak kurultayda komutanını seçecektir. Ülkücülerin Başkomutanı Hareketin Lideri Devlet Bahçeli olacaktır. Hiç kimse heveslenmesin.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.