ÜLKÜCÜLERİN PARTİSİ MHP, LİDERİ DE DEVLET BAHÇELİ'DİR

Dava; çokluk değil gönül ister, sevgi ister kardeşlik ister, Dava, emanete sahip çıkmak ister, ilelebet bir vefa saygı ister.

Bu nasıl bir Ülkücülük ki, gözü, kalbi, ruhu dönmüşçesine MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye kuduz köpek gibi saldırıp salyalarını akıtıyorlar.

Şunu hiç aklınızdan çıkarmayın.. Alayınızın gücü ne MHP'ye, nede Lider Devlet Bahçeliye yetmez.

Çünkü 12 Eylül'ün satılmış generalleri, Mamak zindanları, C-5 işkencehaneleri bu davaya diz çöktüremedi.. Siz ve sizin gibi tatlı su sazanları mı MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye diz çöktürecek.

Sizlerin satlık eşyadan başka hiçbir farkınız yoktur. Çünkü Menfaatiniz için takla atarsınız, menfaatiniz için diz çökersiniz, menfaatiniz için davanızı satarsınız, menfaatiniz için Lider Devlet Bahçeli'yi hançerlersiniz.

Yıllarca bu insanlarla yol yürüdük, sırtımıza aldık, bir dediklerini iki etmedik. Neden mi? Bizler hep davamızı düşündük!.. Onlar ise meğer hep menfaatlerini düşünmüşler. İçim yanıyor.. Biz bu menfaatperestlerle aynı yolda nasıl yürümüşüz.

Yıllarca bu hareketin nimetlerinden siz ve sizin gibiler faydalandılar. Liste başlarını hep sizi ve sizin gibiler işkal ettiniz.

Milletvekili olun, Bakan olun, Müsteşar olun, Genel Müdür olun, MYK Üyesi olun, Genel Başkan Yardımcısı olun... Ondan sonrada Lider Devlet Bahçeli'yi suçlayıp vefasızlık ve nankörlük ederek lideri yarı yolda bırakın ve MHP'den istifa edin.

Ne güzel bir dünya kurmuşsunuz değil mi? Hep bana bana demekten başka bir düşünceniz şimdiye kadar olmamış.

Türk Milliyetçilerinin-Ülkücülerin partisi MHP ve Lideri de Devlet Bahçeli'dir. Allah! Bir daha sizin gibi vefasız, sizin gibi nankörlerle bir daha beraber yürümeyi nasip etmesin.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum