ÜLKÜCÜLÜK SADECE MHP’DE OLUR

Gerçekten Ülkücülük bir nasip meselesidir. MHP'de ve kutsal davamızda nasibi tükenip kaçanların siyasette iki yakası bir araya geldiğini gören var mı?

Şu kaçanların, satanların, ismini zikrettiğimiz kadar, samimi ülkücülerin, ismini zikretseydik. İnanın çok başka yerlerde olurdu partimiz de, teşkilatımız da ve o samimi dava arkadaşlarımız da.

Biz MHP'yi ve Davamızı karşılıksız sevdik ve sevmeye de devam ediyoruz. Bu davaya ödediğimiz bedeller biz, siz, hepimiz için bir ölçüdür.

Şunu kesinlikle unutmayınız ki, her kim olursa olsun, nerden gelirse gelsin, hiç kimse aklımızla alay etmeye, iyi niyetimizi suiistimal etmeye kalkışmasın. Vallahi de-billahi de bedeli çok ağır olur.

Siz-siz olun aklınızı başınıza alın ve akıllı olun. Eğer sabrediyor susuyorsak bunun bir nedeni vardır. Arkadaş yakamızdan düşün nereye gidecekseniz gidin. Bizden uzak Allah'a yakın olun.

Ne yaparsanız yapın, ne konuşursanız konuşun, MHP geçmişi, geleceği, duruşu ile dimdiktir, ayakta ve sarsılmazdır.

Ne derseniz deyin, ne söylerseniz söyleyin MHP'den tek bir yaprak dahi kopmayacaktır.

Alemi cihan bir araya gelse ve MHP'nin üzerine gitse MHP'nin iktidarını engelleyemez. MHP iktidar olacak milletin yüzü gülecektir. Çünkü MHP bu milletin hassasiyetlerini bilen ve iktidara giden bir yoldadır.

Şunu kesinlikle ifade etmek isterim ki, biz birilerinin bir yere gitmesine üzülmüyoruz. Yeter ki gider ayak iftira atmasınlar, dedikodu yapmasınlar. Gittikleri için çok sevinçliyiz.

Söylenecek çok şey, yazılacak çok mesele var. Cennet mekan Dündar Taşer'in ifadesi ile yazımı noktalıyorum. "Ülkücülerin kanaatleri sağlam, imanları bütün, fikirleri berraktır. Serttirler ama odun gibi değil; Elmas gibi pırıl pırıl."

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum