VAKİT MHP VE LİDER DEVLET BAHÇELİ VAKTİDİR

Yazıma Lider Devlet Bahçeli'nin şu sözleri ile başlamak istiyorum. Lider diyor ki: Benden nefret edenlerden nefret edecek vaktim yok. Çünkü ben bana ve davama değer verenleri sevmekle meşgulüm.

Herkes MHP ve Lider Devlet Bahçeli için bir şeyler söylüyor... Ama bu söylenenlerin hiçbiri gerçek değil. Çünkü maskelerin ardına gizlenmiş yüzler var. Kime güveneceğiz ki... Bu meçhul kişiler dilini terbiye etmeden terbiyesizlikte sınır tanımıyorlar.

Yunus Emre diyor ki: Sen doğru yolda ol da, varsın sanan eğri sansın... Sen kendini bildiğin sürece doğru insansın!...

Siz önce yüreğinizi terbiye ediniz; çünkü söz yürekten gelir, dilden çıkar... Allah aşkına biraz olsun elinizi vicdanınıza koyun öyle konuşun.

Enerjinizi ve zamanınızı MHP ve Lider Devlet Bahçeli'yi eleştirerek ve harcayarak geçireceğinize, enerjinizi ve zamanınızı partinize ve davanıza harcayarak geçiriniz. Daha doğru ve isabetli bir iş yapmış olursunuz.

Gün bugün, zaman bu zamandır. Yeter ki, biz Milliyetçiler-Ülkücüler, Büyük Ülkülerin neferi olabilelim. Hep birlikte çalışarak, mücadele ederek MHP'yi iktidar yapalım.

Şu anda: Halkın iktidara olan güveni azaldı. CHP'ye ise kendi seçmeni bile destek vermiyor. İP'in foyası ortaya çıktı. Hep birlikte ya Allah Bismillah diyerek MHP'nin başarısı ve iktidarı için çalışalım.

Bırakınız yolunu şaşırmış, akıl dünyası akortsuz, gönül bahçesi çöle dönmüş, iç dünyası karanlık, fikir ve düşünce hayatı virane olmuş kişilerin peşinden gitmeyi.

Lider Devlet Bahçeli diyor ki: "Biz varlığını ve vazgeçilmez değerlerini Türk Milletinde bulan Türk Milliyetçileriyiz. Türkiye kaybederse hepimizin kaybedeceğini bilir, buna inanırız."

MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye muhalefet edenlerin kalbinin tedaviye, fikrinin paklığa, körelmiş vicdanlarının ıslaha ihtiyacı vardır.

MHP Lideri Devlet Bahçeli gibi ömrünü Türk milletinin mukadderatına adamış izzet, şeref, feragat ve fedakârlık timsali bir mümtaz şahsiyete saldırmak, ancak ve ancak şeytanın gömleğini giyen nasipsiz ve düşkünlerin iman, aşk ve insanlıktan habersiz olanların yoludur.

Yaptıklarıyla küçülenler, laflarıyla büyüdüklerini sanmasınlar... Türk-İslam Ülküsünün liderine, mensuplarına ve teşkilatına karşı aleyhte konuşmaya ve karalamaya mecbur kılınmış olanlar bir boyunduruğun altında can çekişmektedirler.

Mevlâna der ki; "eğer köpeğe bir taş atsan, köpek taşa hücum etmez, taşı ısırmaz. Aksine o taşı atan insanın peşine koşmakta ve ona saldırmaktadır."

Bu mana da biz, haksız yere ne kimseye taş attık ne de 'hoşt' dedik. Bizim taş attıklarımız milletimizin evlatlarına, polisine ve askerine kurşun sıkan etnik bölücü hain PKK, PYD, DHKP-C ve FETÖ gibi terör örgütünün köpeklerinedir. Kandil'deki, İmralı'daki, Kuzey Irak, Sincar ve Pensilvenya'daki katiller sürüsüyle ülkemiz içindeki yoldaşlarınadır.

Mustafa Kemal Atatürk: Uyuyan milletler ya ölür ya da köle olarak uyanır. Atamız çok doğru söylemiş. Bizde diyoruz ki: Ey Türk Titre ve Kendine Dön.

Türklüğün ve Türk Milletinin kara sevdalısı biz Türk milliyetçilerinin ve iftihar kaynağımız Liderimizin her daim yanındayız ve ayrılmayacağız.

Hz. Şemsi diyor ki: Kalk! Silkelen kendine gel! Umutsuzluğa sarılma! Umutsuzluk şeytandan, ümit etmek ise Allah'tandır.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.