VALLAHİ OLACAK BİLLAHİ OLACAK 2019'DA MHP İKTİDAR OLACAK

Rus Edebiyat yazarı Tolstoy'un şu ifadeleriyle yazıma başlamak istiyorum: "Bozuk para insanın cebini deler, bozuk insan da kalbini. Bu yüzden harcayın ikisini de gitsin."

Tiyatroya gitmeye gerek yok. Etrafımızdaki iki yüzlü oynayan yılanları izlesek yeter. Bunların hiçbiri Ülkücü değil, bunların hiçbiri milliyetçi değil.. Bunların alayı zehirli yılan, bunların alayı bölücü... Bölücü olmazsa MHP ve Ülkücü camiaya şerefsizlik yapar mı?

MHP AKP’lileşti diyen değişimci değişiklerin, MHP, AKP, DSP, DYP, ANAP ve komünist artıkları ile parti kurmalarına şahit oluyoruz. Varsın kursunlar.. Kuracakları varsa görecekleri de vardır. MHP hiç bir zaman bir diğer siyasi partiye özenmemiştir.

Şerefli mazimizi şerefsiz emellerinize kurban etmeyeceğiz, kurduğunuz planları canımız pahasına olsa da başınıza yıkacağız. Çünkü siz bunu hak ettiniz.

Şımarık, ne dediğini bilmeyen, ruhsuz insanlar bir yerde toplanmış güya MHP'yi ve Ülkücüleri bölüp parçalamak için fitne üretiyorlar. Akılsız manyaklar... Dünya âlem biliyor ki, Allah'tan başka kimse MHP'yi ve Ülkücüleri bölemez.

Duruş adamlığın etiketidir. Makama, mekana, zamana ve kişiye göre değişmez. Unutmayın bunu aklınızdan hiç çıkarmayın. Ama bunlarda adamlık ne gezer.. Bunlar olsa olsa şerefsiz ağa babalarının, şerefsiz oğulları olur!...

Türk Milletinin, Türk Dünyasının, Türk İslam Aleminin yüzünü MHP'nin iktidarı ile güldür Allah'ım!... Mazlumların, kimsesizlerin, garibanların, fakir-fukaraların, mağdurların yüzünü MHP'nin iktidarı ile güldür Allah'ım!...

Vallahi olacak billahi olacak 2019'da MHP iktidar olacak. Yüce Rabbim her siyasi partiye fırsat verdi, nasip etti. Sıranın MHP ve Ülkücü camiaya geldiği bir gerçek. Çünkü Allah'ın son ordusu MHP ve Ülkücü camiadır.

Yazımı, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin şu sözleri ile bitiriyorum. Lider diyor ki: "Eski Ülkücü sıfatıyla Fitne ve Fesat yayarak, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kaybetmesi, başarısızlığa uğraması ve sandığa gömülmesi için el ovuşturan, internet köşelerinden zehir kusan kim olursa olsun; Affetmeyeceğimizi, bunlara fırsat vermeyeceğimizi herkes iyi bilmelidir..."

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum