YA DEVLET BAŞA, YA DEVLET BAŞA...

 

FETÖ, tıpkı PKK, PYD, IŞİD, DHKP-C gibi bir terör örgütüdür. Bu ihanet yuvalarının ortak özelliği hedeflerine ulaşmak için kan döküyorlar.

Bu kan emiciler her türlü kalleşliği yaparlar. Bir cinayet şebekesi gibi çalışırlar, her yere yuvalanır ve birbirleriyle bağlantı kurarlar.

Özellikle 15 Temmuz sonrasında bu kanlı yapı, bu kahpe ortaklık çok net şekilde ortaya çıktı. Birinin bıraktığı yerden diğeri devam ediyor.

IŞİD'le mücadelede son nefesimize kadar yapılmalı, aynı kararlılık PKK-PYD içinde geçerlidir ve mücadele verilmesi olmazsa olmazımızdır.

FETÖ'cüler için ne yapılıyorsa PKK ve PKK'lılar içinde aynı şeylerin ve bu kanlı örgütünün uzantılarının devlet içinden temizlenmelidir.

FETÖ'nün başta devlet olmak üzere yuvalandığı her yerden temizlenmesi bu ülkenin varlığı ve güvenliği için şarttır.

PKK ve diğer terör örgütleri yuvalandığı her yerden temizlenmesi bu ülkenin varlığı ve güvenliği için çok önemlidir.

Bu terör örgütlerinin kökünün kazınması ve temizlenmesi için MHP iktidarda olmalı, Devletin Başı da Sayın Devlet Bahçeli olmalıdır.

Sayın Devlet Bahçeli, terör örgütlerine taviz vermeyen, vatan için kanını ve canını verecek düzeyde olan bir liderdir.

Siyasi liderler içerisinde, konuştukları ve yazdıkları bakımından da en kolay anlaşılan MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli'dir.

Sayın Bahçeli'nin hiçbir cümlesi, ifadesi ve yorumu birbiri ile çelişmez! 15 yıl önce söylediği ile bu günkü söylemi birbirini doğrular.

Türk Milleti, Türk Devleti, Türk Vatanı, Türk Bayrağı, Türk Ülküsü ve Türkçe MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin sevdasıdır.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, sevdasını dava yapmış bir lider olarak ne davasından ne de sevdasından asla vaz geçmez.

"Önce ülkem" anlayışını anlayamamak, kavrayamamak, ne manaya geldiğini bilmemek için zeka özürlü olmak gerekir.

"Önce ülkem" diyen bir liderin, sevdası, davası ve ülkesi onun için vazgeçilmezdir. Yanlış anlayan art niyetli olanlardır.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin davası ve sevdası bu tür insanların korkulu rüyasıdır. Bu kişiler Sayın Bahçeli'nin tozu bile olamazlar!

MHP'nin iktidarında, Bahçeli Devletin Başında olduğunda ne terör, ne hain kalır. Dış güçler yerle bir edilir ve Türk milleti rahat bir nefes alır.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum