YILDIRAY ÇİÇEK YALNIZ DEĞİLDİR, O BİZİM KANIMIZ VE CANIMIZDIR

Yıldıray Çiçek, bizim için son derece önemli ve özel bir kişidir. Çünkü o bu davanın yılmaz savunucusu yiğit yazarıdır.

Yıldıray Çiçek'i yıllardan beri tanırız, yazılarını şevkle okuruz. O davası için taşın altına elini değil gövdesini koyan yiğit bir Ülkücüdür.

Yıldıray Çiçek, haklının yanında, haksızın karşısında olan, ülkücünün gözü, kulağı ve gerçekleri çekinmeden yazan bir candır bir sevdadır.

Yıldıray Çiçek, ülküdaşları ile muhabbet yapan, duygu ve düşüncelerini paylaşan, dostunu ve düşmanını iyi tanıyan cesur bir yürektir.

Yıldıray Çiçek, gördüğü hatalı davranışları insanın yüzüne karşı söyleyen, arkasından konuşmayan, hatasını düzeltmesi için çaba sarf edendir.

Yıldıray Çiçek, MHP ve Ülkücü camiaya kendini kabul ettiren, herkesin sevgisini ve takdirini kazanan ve saygıda kusur etmeyen bir candır.

Yıldıray Çiçek, manevi olarak güçlü, inançlı, doğru, sözünün eri, kimsenin karşısında eğilmeyen-bükülmeyen dik duran ve akıllı bir yiğittir.

Yıldıray Çiçek, sözünün eridir, asil ruhludur, dik başlıdır, erdemlidir, söz verince ne pahasına olursa olsun yerine getiren bozkurt yürekli bir insandır.

Yıldıray Çiçek, aldığı görevi anlının akıyla yerine getiren, ülkücü kardeşine sahip çıkan, davasına hizmet etmeyi ibadet sayan imanlı biridir.

Yıldıray Çiçek, bizim, sizin, hepimizin değeridir. Çünkü o temiz yürekli, merhametli, nur yüzlü, sevilen-sayılan, sevda yüklü bir gönül eridir.

Yıldıray Çiçek, gerçek dosttur. Dostlarına iç huzur verir, dostlarını mutlu eder, dostları için seferber olur, dostları için yaşar.

Yıldıray Çiçek, yıldızlar gibidir.. O hep karanlıkta ortaya çıkar! O dostlar için, ülküdaşları için, arkadaşları için parlayan bir yıldızdır.

Yıldıray Çiçek, yola çıktıklarını, yolda bulduklarına değişenlerden değildir. O yola çıktıkları ile yoluna devam eden serdengeçtidir!

Yıldıray Çiçek, candır-canandır, sevda yüklüdür, öten bülbüldür. Kimseye eyvallahı olmayan koca yürekli bir ülkü devidir.

Yıldıray Çiçek sahipsiz değildir, herkes akıllı olsun. Onun sahibi Yüce Allah'tır!.. Çünkü onun kalbi temiz ve temiz insanlarla birliktedir.

Buradan herkese çağrımdır!.. Yıldıray Çiçek'e sahip çıkalım. Çünkü Ona çok saldırı var!.. O saldırılara karşı gelelim. Onu yalnız bırakmayalım!...

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR