YÜZDE 1 OY ALSA DA MHP'DE OLACAĞIZ, YA SİZ?

MHP, Türkiye'nin direnç noktası, yıkılmaz kalesi, Türk milletinin özü ve sözüdür. MHP var oldukça, ihanet yuvalarının başarıya ulaşması, kalleş projelerinin sonuç alması, hain emellerin hayata geçmesi imkansızdır.

Bu temel kuralı hiçbir güç, hiçbir kudret, hiçbir kimse değiştiremeyecektir. MHP şartların ortaya çıkardığı, konjonktürden beslenen, duruma göre vaziyet alan bir parti değildir. Türk milletinin bağrından çıkmıştır.

MHP, 50 yıllık şerefli mazisi ile Türk milletinin varlığını ve birliğini her şeyin üzerinde tutmuş, bu uğurda her türlü bedeli ödemiştir. Türk milliyetçiliği ve ülkücülük vazgeçilmez ilkelerindendir.

Lideriyle, kadrolarıyla, teşkilatıyla, ülkenin teminatıdır. Hedefi, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni yüceltmek ve yükseltmektir. MHP, 2023 yılında Türkiye'yi dünyada lider ülke konumuna getirecektir.

MHP, ülke-millet düşmanlarının kimyasını bozuyor, uykularını kaçırıyor. Bildikleri ve buldukları ne kadar fitne, fesat, yalan, iftira varsa sırayla servise koyuyorlar. Şeytanın aklına gelmeyecek alçaklıklara yöneliyorlar.

Bize benzeyip, bizden olmayan ip kaçkınlarını kullanarak MHP'ye kendi işlerine gelecek roller biçip, görevler yüklüyorlar. Sonra da dönüp Türk milletinin bunlara inanmasını ve buna göre hareket etmesini bekliyorlar.

Biz bunların kim olduklarını, ne yapmak istediklerini, nereden gelip nereye gittiklerini çok iyi biliyoruz. Nereden gelirlerse gelsinler, hangi aracı kullanırlarsa kullansınlar çabaları beyhudedir.

Hiçbir şekilde yılmayız, yorulmayız ve vazgeçmeyiz. Ülkümüze hizmet, davamıza sadakat, liderimize bağlılık varlık hiçbir şartta değişmeyen düsturumuzdur.

Olmaz da diyelim ki MHP % 1 bir oy aldı, Biz gene MHP de olacağız, Ya siz? Çatlasanız da, Patlasanız da MHP başarılı olacak, başarıyı yakalayacak ve 2023 yılında yapılacak olan Milletvekili genel seçimlerinde hedefi yakalayacaktır.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR