ZALİMİN KÖPEĞİ OLACAĞINA, GARİBİN BOZKURT'U OL!...

Yazıma Ertuğrul Gazi'nin şu güzel sözleri ile başlamak istiyorum. Der ki; Zalimin köpeği olacağına, garibin Bozkurt'u ol ki, öldüğünde mezar taşına “İt” değil “Yiğit” yazsınlar.

Hâlâ Lider Devlet Bahçeli'yi eleştiriyorlar... Hâlâ eleştirmekten bıkmadılar-usanmadılar. Şunu unutmayınız ki; Lider Bahçeli Ülkemiz için doğru yolda gerekeni yapıyor ve yaptırıyor!... Bozkurtlar da kutlu yolda Liderinin izinden yürüyorlar.

O kadar lider devlet Bahçeli'ye karşı çıkan var ki, o kadar tenkit eden var ki, bu karşı çıkanlara ve tenkit edenlere bakıyorum da bunların alayı zıvanadan çıkmış, şaşkın ördek olmuşlar.

Neymiş efendim; 20 yıldır MHP neden iktidar olmamış?... Siz ve sizin gibiler düne kadar MHP'de değil miydiniz?... O zaman sormazlar mı adama.. Ülkücü ve MHP'li iseniz MHP'yi neden iktidar yapmadınız?... Neden seçimlerde çalışmadınız?... Neden hep ben ben ben dediniz?... ALLAH aşkına sizin hiç suçunuz günahınız yok mu?

İnan bunlarda hiç utanma-arlanma kalmamış.. Küresel güçler, Küresel güçlerin maşaları, Küresel güçlerin uzantıları ve Küresel güçler ile işbirliği yapanlar... El birliği ile Türkiye Cumhuriyetini yıkacakken imdada yetişeni eleştiriyorlar... Yatın kalkın MHP'ye ve onun Lideri Devlet Bahçeli'ye şükredin!... Ya Olmasaydı?...

Lider Devlet Bahçeli'nin derdi koltuğunu korumak olsaydı, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 7 Haziran'daki, Başbakanlık teklifine cevabı evet olurdu. Vicdansızlara hatırlatmak istedim.

Ülkücü ve MHP'li görünerek ülkücü katili Aydınlıkçılar, CHP-HDP-FETÖ ile kol kola yürüyen, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'ye saldıran fitne ve bozguncular ne yaparsanız yapın başaramazsınız!... Çünkü kalbiniz bozuk, ruhunuz kararmış, sürüden ayrılmış küresel güçlere yem olmuşsunuz.

Allah'ın işine bakın ki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Ben de ülkücüyüm" diyor!... Allah'ın adaleti ve nizamını yayan Ülkücü kardeşlerimizi ve ağabeylerimizi şehit edenler onun zihindaşlarıdır!... Ama gel gör ki kendilerini Ülkücü olarak görenler Kemal Kılıçdaroğlu ve zihniyeti ile birlikte yürüyorlar.

Çağırın-bağırın, çatlayın-patlayın, ne yaparsanız-yapın Türkiye'nin gündemini MHP ve Lider Devlet Bahçeli belirler o kadar. Anladınız mı?...

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.