ZAMAN AHDE VEFA VE GÖNÜLLERİ KUCAKLAŞTIRMA ZAMANIDIR

 

Türkiye'de güvenlik krizi almış başını gidiyorken, her yeni güne şehit cenazeleriyle başlanıyor ve şehitler defnedilmeden yeni şehit haberleri geliyor.

Ekonomide altın, döviz başını almış gidiyor. Küçük esnafı, büyük iş adamı kan ağlıyor. Herkes umutsuz, çaresiz can çekişiyor.

Bütün işler hal olmuş, yatıyorlar MHP, kalkıyorlar MHP. Allah aşkına siz ve sizin gibilerin başka işi-gücü yok mu?

Gazetelerde, televizyonlarda hep MHP konuşuluyor. Derdiniz ne ve ne yapmak istiyorsunuz? Anlaşıldı sizin derdiniz üzüm yemek değil bağcıyı dövmek.

Sosyal medyaya bakıyorsunuz MHP, sitelere bakıyorsunuz MHP. Allah aşkına düşün bu MHP'nin yakasından. Arkadaş sizde hiç akıl izan yok mu?

Siz ve sizin gibilerine sormak lazım, ülkemizin her şeyi güllük gülistanlık, bütün sorunlar giderildi geriye tek MHP'mi kaldı?

MHP çok çile çekmiştir, çok sıkıntılı günler geçirmiştir, çok badireler atlatmıştır, çok darbeler yemiştir ama yıkılmamıştır!

MHP'ye kimsenin gücü yetmez, çünkü MHP Allah davası için mücadele eder, milleti için serdengeçti olur ve kimsenin önünde eğilmez.

Herkes akıllı olsun, aklını başına toplasın. Ülkücünün yuvası MHP'dir. Ülkücü başka partide barınamaz. Eğer barınan varsa zıvanadan çıkmıştır.

Ülkücü ana ocağı bildiği yuvasını terk etmez, hiç kimseye de boyun eğmez. Ülkücü bir tek Allah'ın huzurunda boyun eğer.

MHP liderine saldırmak, hakaret etmek, lidere kalleş tuzaklar kurmak ve lideri itibarsızlaştırmak için hareket etmek şerefsizliktir.

Yazar Mustafa Ertekin'nin de ifade ettiği gibi, Zaman öfkeye yenilme zamanı değildir. Zaman ahde vefa ve gönülleri kucaklaştırma zamanıdır. Zaman yanlıştan dönem zamanıdır.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.