AFRİN OPERASYONU

Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı başladı. Türk Ordusunun bu harekatı zaferle neticelendireceğinden şüphemiz yok.

Afrin'de görünürdeki düşman PKK/PYD/YPG. Fakat perde arkasında ABD ile savaştığımızı unutmamalıyız. Nasıl Kurtuluş Savaşı’nda Batı Cephesinde İngiliz destekli Yunanlılarla savaştıysak burda da ABD destekli terörist grup PYD ile savaşacağız. Silah ABD silahı, mermi ABD mermisi, plan ABD planı sadece silahı tutan el farklıdır.

ABD bu harekat ile Fırat Kalkanı, Barzani’nin bağımsızlık referandumunun iptali ve BM Kudüs kararı sonrası dördüncü defa yenilgiyi tadacak. Evet dikkatinizi çekiyorum biz ABD’yi Ortadoğu’da Fırat Kalkanı Harekatı, Barzani’nin referandumunun iptali ve BM’deki Kudüs kararı ile yendik zaten. Zeytin Dalı Harekatı ise ABD’nin planları açısından dördüncü yenilgi olacaktır.

Afrin’den sonra Münbiç ve Tel Abyad harekatları da yapılmalı ve ABD’nin oluşturmaya çalıştığı terör koridorundaki Suriye şehirleri bir bir özgürleştirilmelidir.

Bu harekatlardan sonra umarım terör koridorundan göçe zorlanan yerli halk tekrar o bölgeye gönderilir. Çünkü değiştirilen etnik yapının tekrar eski hale gelmesi kalıcı barış açısından son derece önemlidir. Türkiye’deki sığınmacıların yeniden ülkelerine dönerek barışın tesisi ve ülkelerinin yeniden imarı için geri dönmeleri son derece önemlidir.

Fırat Kalkanı, Kuzey Irak Referandumunun iptali, BM Kudüs kararı ve Zeytin Dalı Harekatı… Düşmana demir yumruğu indirdik. Peki bitecek mi HAYIR. Çünkü düşman daha organize daha planlı ve daha hain emellerle yeniden gelecek. Milletimize düşen uyanık olmak ve ülkesi için çok çalışmaktır.

Güçlü birey, güçlü aile, güçlü millet, güçlü devlet.

Güçlü ekonomi, güçlü eğitim, güçlü ordu ve Güçlü TÜRKİYE

Allah yardımcımız olsun…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.