BOZUK DÜZENİN KAHPELERİ…

İyi biliyoruz ki…

Bugün Başbuğ’un mezarında çektirdiğiniz fotoğrafları yayınlamaktan utanmayacaksınız!

Değme Ülkücülere taş çıkartan demeçler patlatacaksınız!

“Dava”yı, Başbuğ Alparslan Türkeş’in ve binlerce “şehit”in emanetini beş paralık ihtiraslarınıza yine peşkeş çekeceksiniz!

İyi biliyoruz!

Ülkü Ocakları’nın emanetinde bulunan Başbuğ Türkeş'in mezarının açılarak kemiklerinin çalındığını iddia eden “oğullar”ı da gördü bu Hareket!

Alparslan Türkeş’in “Türk milletine Bizans'tan geçen bir hastalık vardır: Gevşeklik, laubalilik, dedikodu, fitne, fesat, terbiyesizlik, birbirini beğenmemek, sır saklayamamak, rastgele laf söylemek. Bu hastalık sizde var. Bu hastalığı tedavi etmeniz lazımdır. Bu hastalığı tedavi etmezseniz, kendinize yol seçiniz. Milliyetçi Harekette bir saniye daha fazla kalmayınız.
Benimle dava arkadaşlığı edecekseniz her şeyden önce vasıflı Türk olmaya mecbursunuz. Türk milletini batıran, Bizans'ı batıran, Osmanlı imparatorluğunu batıran hastalık budur” düsturunu bile hatırlamazsınız!

İyi biliyoruz!

Bu harekete her türlü fitne fesadı, yalanı, ikiyüzlülüğü, laubaliliği siz sokmaya kalktınız!

Karşınıza kale gibi Devlet Bey dikilince kahpelikte sınır tanımaz oldunuz!

Sizler, bozuk düzenin kahpelerisiniz!

Sizler, büyük laflar eden cücelersiniz!

“Ülküsüz”, “hadsiz”, “kimliksiz”, “teşkilatsız”sınız!

Başbuğ’un dediği gibi, “Ülküsüz insan çamurdan farkı olmayan bir varlıktır.”

3-5 gün dergi temsilciliği yaparak, 3-5 kere Ocaklara girip çıkarak “Ülkü devliği”ne soyunan, teşkilatlarda 3-5 gün görev alarak partinin sahibi olmaya kalkan arsızlığınızın cevabını mutlaka aldınız, alacaksınız.

7 Haziran’dan beri oynadığınız oyun artık deşifre oldu.

Şahsi ikballeriniz uğruna çevirmediğiniz dolap kalmadığını iyi biliyoruz.

Başbuğ’un “Ülkücüler, insanlık âlemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır” sözüne rağmen…

İblis tohumu MHP bölücülerinin sinsice hala teşkilatlarda gizlendiğini, fırsat buldukça başlarını çıkarıp Ülkücü Hareket içinde fitne yaratma gayretinde olduğunu da biliyoruz.

Mesela Bursa’da, Isparta’da, Antalya-Korkuteli’nde, Erzurum’da, Malatya’da ikiyüzlü kriptoların olduğunu biz de biliyoruz, Devlet Bey de biliyor. Sonuçlarına katlanacaksınız!

MHP’nin teminatı altında hazırlanan Anayasa’ya “hayır” verilmesi için kahpece çalışmalar yaptığınızı da, gizli gizli toplantılarda boy gösterdiğinizi de biliyoruz.

Siz, teşkilatın şehrinizdeki toplantısına katılmaz, onun bunun devşirmelerinin otellerdeki bölücülüğüne koşa koşa giden gafillersiniz.

Çinci-Rusçu Perinçekgillerin kucağında kripto Ülkücülük yapmanın faturasını mutlaka ödeyeceksiniz.

Başbuğ’un “CHP Atatürk’ün yolunda olsaydı, MHP’yi kurmazdım” sözüne rağmen…

PKK sevicisi, Atatürk düşmanı kesilmiş sözde Kemalist Y-CHP’nin kollarında Ülkücülere sövmenin hesabını mutlaka vereceksiniz.

Zavallısınız, arsız, hayâsız, hırsınızın kölesi ve iblisin uşağısınız; bu davaya, bu harekete ait değilsiniz!

Sizi iyi biliyoruz!

Azıcık utanmanız kaldıysa Başbuğ Türkeş’i kirli emellerinize alet etmeyin!

Bari mezarında rahat bırakın!

PKK/HDP’nin, Y-CHP’nin, DHKP-C’nin, IŞİD’in, Perinçekgillerin oyuncağı olmak hiç mi dokunmuyor size? Hiç mi namusunuz, şerefiniz, gururunuz kalmadı?

Biz Bozkurt bakışlı Atatürk’ten, Başbuğ Türkeş’ten ve Lider Bahçeli’den beri hiç yılgınlığa düşmedik, ABD’ye, Alman’a, İngiliz’e, Ermeniye, bölücüye, yobaza hiç baş eğmedik…

“Söz konusu vatansa gerisi teferruattır” dedik, Türk milletinin istiklal ve istikbali için kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğiz.

Sizin uşağı olduğunuz kirli ellerin amacı dışında, Türk milleti, Türkiye Cumhuriyeti, MHP ve Ülkücü Hareket’in geleceği ile ilgili hiçbir hesabınız ve projeniz yok!

Neredeyse bir yıldır MHP’yi bitirmek, parça parça eylemek için yırtınıyorsunuz ama başaramadınız, asla hedefe varamayacaksınız!

Mesele Ülkücü Hareket’in lideri Bahçeli’yi yok etmekti; O gidince MHP’yi bir hale yola koyacak, Ülkücü paradigmayı değiştirip uşak yapacaktınız değil mi?

Başaramadınız, başaramayacaksınız!

Unutmayın, ne demişti Başbuğ: “Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir. Bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete, yalancılığa karşı büyük bir savaş.”

Ülkücü Hareket, bu savaşı mutlaka kazanacak, Bizans mikrobunu, kripto FETÖ artıklarını, Perinçekgiller ve PKK sevicilerinin hevesini kursaklarında koyacaktır!

Kahrolsun bozuk düzenin kahpe çocukları!

Yaşasın kahpe düzenin yiğit çocukları!

Yaşasın Ülkü Ocakları!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.