LİDER DEVLET BAHÇELİ'YE HAKARET VE KÜFÜR EDENLER ESFEL-İ SAFİLİNDİR

Bir söz vardır; tehlike anında gemiden uzaklaşan fareler, geminin batmamasını bir türlü hazmedemezler. Lider Devlet Bahçeli Türkmen beyidir. Türk milletinin bükülmeyen bileği, kesilmeyen nefesidir. Ne Türklükten ne de Davasından asla ödün vermemiştir.

Sonuna kadar Devlet, Her şeyin üstünde millet, Beka için "EVET". Yemine sadık Liderimizin izinde Ülkücü Hareket. EVET'ler dalga dalga yayılıyor. Türkiye ayağa kalkıyor. Son olarak Sakarya ve Ordu Lider Devlet Bahçeli ile evet dedi. Gözün aydın Türkiye'm...

Devlet adamı oluşu, Türk milletine güven ve ümit verişi, gerçekleri ortaya koyan, proje üreten tek parti MHP ve Lider Devlet Bahçeli'dir. Şu anda en güvenilir Lider Devlet Bahçeli'dir!..

MHP'nin mecliste olması, Lider Devlet Bahçeli'nin temel konularda çözüm üretmesi, ihanete, talana, yalana kararlılıkla ve büyük bir dirençle karşı durması Terörün kimyasını bozmuş ve bütün gerçekleri ortaya çıkarmıştır.

Bugün iktidara alternatif olan, çözüm üreten, yeni ve gerçekçi projeler ortaya koyan tek partinin MHP tek Lider Devlet Bahçeli olduğu bütün Türk milletinin malumudur.

Lider Devlet Bahçeli'ye bayrak açan muhalifler ne yaparlarsa yapsınlar.. Avuçlarını yalarlar. Çünkü onlar hep hizipçi ve hizipçiden yana olmuş, fitneden beslenmiş, dedikodu kazanında fokurdamışlardır.

Lider Devlet Bahçeli, yeniden Ülkenin gündemini belirlemiş, terör belasının belini kırmış, her yanı saran bölücüleri ve ihaneti durdurmuş, terör örgütlerinin kimyasını bozmuş ve Türk milletinin kalbinde taht kurmuştur.

Lider Devlet Bahçeli'ye hançer saplamak isteyen muhalifler.. Lider Devlet Bahçeli'nin karşısında şaşkına uğramış, ümitleri kırılmış, şaşkın ördek gibi ne yapacaklarını bilemez durumuna düşmüş ve duvara toslamıştır.

MHP'yi bölüp parçalamak için görev alan, küresel güçlere meydan açan, Lider Devlet Bahçeli bertaraf edilmesi için her şeyi mubah sayan muhalefet çareyi Y-CHP'nin şefkatli kollarında buldular.

İşsizlik, yolsuzluk, açlık, ümitsizlik bugün her şeyin önüne geçmiştir. Devlet Bahçeli Liderliğinde MHP iktidar olacak, bütün olumsuzluklar ortadan kalkacak, Türk milletinin yüzü gülecek, muhalefet yapmak ve Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi bertaraf etmek için görevlendirilen daltonlar yerle bir olacak.

Lider Devlet Bahçeli'ye karşı muhalefet edenler, frene basacağı yerde gaza basıyor ve kaza yapıyor. Akıllarını Bahçeli ile bozmuşlar, strese girmişler, birbirlerine çelme takmışlar, Allah'ın adaletinden kaçamamışlar.

Lider Devlet Bahçeli'ye kılıç çekenlerin kıblesi şaşmış, nefesi tükenmiş, kimyası bozulmuş, kıskançlık krizine girmiş ve sonunda pes etmişlerdir. Çünkü ufku dar olanlar.. İleriyi göremeyenler.. Aynı körler-sağırlar birbirini ağırlar misali gibi olmuşlar.

Evet diyerek İktidara geleceğiz Allah'ın izniyle.. MHP'nin duruşunda, söyleminde, iddialarında zerre kadar taviz bulunmamaktadır. Bütün yalanlara, iftiralara, saldırılara rağmen, 16 Nisan'da MHP'nin iktidar şafağı sökecektir.

Barış ve huzurun hakim olduğu güneşin doğmaktan mutlu olduğu ve beyazın kirlenmediği günlerin MHP'nin iktidarında ve Devletin başına Devlet'in gelmesini Allah'tan diliyorum!...

Lider Devlet Bahçeli'ye hakaret eden, küfür eden, dedikodu yapan, fitne üreten, MHP ve Ülkücü camiayı bölmek için çaba gösteren her kim varsa esfel-i safilindir. Üstad Necip Fazıl onlar için ne güzel yazmış:

"Bir bak, zaman ve mekan, nasıl kuşatılmışız;
Belli ki, en tepeden en dibe atılmışız..."

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum