DAHA BU BAŞLANGIÇ!

Liboşu, dincisi, solcusu, sermayesi, cemaati, sarayı, medyası MHP derdinde!

Hepsi de “Devlet Bahçeli bir gitse” düşünde…

Y-CHP’li Kılıçdaroğlu’nun tespitleri bile ilginç…

Partisine sahip olamayan adam, MİT’in MHP’li muhalif vekilleri takibe aldığını, AKP’ye geçecekler olduğunu söylüyor… Aynaya baksa gerçeği görecek!

Hedef, “başkanlık” önündeki engeli kaldırmak!

Bahçeli giderse MHP’yi “Y-MHP” yapıp “paradigmayı” değiştiriverecekler!

Ama kazın ayağı öyle değil!

Tekrar tekrar yazıyorum, “içerideki” çakalları, “dışarıdaki” cepheyi adım adım takip eden ve foyalarını ortaya döküp “arınmayı” sağlamaya yeminli bir Bahçeli oldukça bunu asla başaramayacaklar!

Bu direnci asla kıramayacaklar!

“İktidar havuçlu” yeni devşirme rüzgârın yeline kapılan masum Ülküdaşlarımız da yavaş yavaş olan biteni görmektedir.

MHP’de demokrasi ve hukukun nasıl işlediğini birer birer görecekler…

Otel lobilerinde partiyi pazarlayanlara, gülistanları talan etmeye kalkan tilkilere, 6 dönem liste başı üst kademe görevde olup değişim hastalığına kapılan vefasızlara, parti fırıldağı olup Ülkücü Hareket’e “Başbuğ” olmaya kalkan densizlere gereken ders verilecektir.

Mahkemelere düşürüp onun bunun adamlarına kararlar aldırarak hukuk diye yutturmaya kalkanlara hukuk dersi mutlaka verilecektir.

Onca Ülkücü delegeyi Ramazan’ın ortasında Esenboğa tarlalarında sözde iktidar düşüne yatıranların çevirdiği dolapların hesabı mutlaka görülecektir.

Korsan kongrelerde, korsan imzalarla, korsan kararlara yeltenenler hukukun gücüyle mutlaka tanışacaktır.

Her türlü yalanın, hilenin, sahtekârlığın cirit attığı ortamlarda “korsan kongre” ile amaçlarına ulaşacağına sanan gafillere haddi bildirilecektir.

Tüzük, kanun, yargı tanımayanlar, kanunların gücünü mutlaka tadacaktır.

Tek kaynağımız, Anayasa ve kanunlardır.

Sabır ve direncin timsali Devlet Bey, MHP’ye kefen biçmeye kalkan ihanete gerekli cevabı demokrasi ve hukuk ile vermeye başlamıştır.

Bu daha başlangıçtır…

Gelecek hafta, bu iğrenç işe soyunup partiyi müstemleke partisi yapmaya soyunmuş gafiller müthiş şoklar yaşayacak, bunu belirtelim…

Noter’in yaptığı “330 imza” açıklaması, Çağrı Heyeti’nin yargı kararlarını hiçe sayan uygulamaları kanunlara toslamış bulunuyor…

Bu “korsan kongre”nin hiçbir geçerliliği ve hukukiliği bulunmadığı da ayan beyan ortadadır.

MHP Genel Merkezi Avukatı Yücel Bulut, 19 Haziran'da korsan olağanüstü tüzük kurultayını toplayan Çağrı Heyeti'nin tüzük hükümlerine aykırı hareketleri gerekçesiyle ceza aldıklarını belirtti.

Kongreyi Ankara İl Merkezi dışında ve ayrı bir 'yargı çevresi' olan Akyurt İlçesinde toplayan Çağrı Heyeti hakkında başlatılan inceleme neticesinde, Çağrı Heyeti üyeleri Ayhan Erel, Ali Sağır ve Mehmet Bilgiç hakkında, Siyasi Partiler Kanunu'nun 118'nci maddesinin yollamasıyla Dernekler Kanunu 32/b maddesi uyarınca cezai işlem uygulandığı öğrenilmiştir.
            Bu daha başlangıç…

“Ülkücü irade” diye niteledikleri “delege”nin hür iradesiyle başvurduğu mahkeme, korsan kongrenin yürütmesini durdurma kararı verince yine paralel yargıdan, ülkücü hâkimlerden mi bahsedecekler göreceğiz.

O “Ülkücü irade temsilcisi” delegenin başvurusuna Ankara 3. Asliye Hukuk Mahkemesi, “19 Haziran 2016 tarihinde düzenlenen Genel Kurul'da alınan kararların ve tüzük değişikliklerinin ihtiyati tedbir yoluyla durdurulmasına” kararı verdi…

Akyurt usulsüzdü, yetersiz delegeyle kongreye yeltenmişlerdi, 15 Mayıs’ta denedikleri korsanlığı neden 19 Haziran’a kaydırdıklarını ilan etmemişlerdi, hukuksuz gündeme yeni maddeler eklemişlerdi, bırakın delegeyi, memur olana bile imza attırmışlardı…

Hukuk, alınan karar ve uygulamalara “ihtiyati tedbir yoluyla durdurma” kararı verdi!

Onlara yetmezdi bunlar…

Zoraki Divan başkanı seçilip kendini Genel Başkan sananların YSK’ye başvurusu da geçersiz kaldı, YSK Çankaya İlçe Seçim kurulunu işaret etti.

Allah’ın izniyle bunlar daha başlangıç…

Korsan kongrede adamını hem Genel Başkan hem MYK yetkileriyle donatıp 10 Temmuz’daki kongrenin yöneticisi ilan eden ve Bahçeli’yi tanımayan kafa çok yakında asıl Osmanlı tokatını yiyecek!

Ablalarının diktacı tutumuna, S.Oğan bile itiraz ediyor artık ve kongreyi Genel Merkez toplamalı diyor.

Ablalarının ipliği pazara çıktı, arkasında kim olursa olsun, defolup gidecekler!

Dün Başbuğ’a yapmaya kalktıklarını, bugün Bahçeli’ye asla yaptırmayacağız!

O zaten bozkurt gibi dimdik, sabır, cesaret, direnç, birikim, tecrübesiyle hareketin başında… MHP ve Türkiye ona emanettir!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.