DEVLET BAHÇELİ YÜREKLİ BİR LİDERDİR

 

Lider Devlet Bahçeli bana göre bir sabır deryasıdır. Çünkü bugüne kadar devletin ve milletin hayrını düşünerek çok büyük sabır göstermiştir.

Malum çevreler Devlet Bahçeli'nin bu erdemli hareketlerini ve faziletli düşüncelerini görmezlikten gelerek, şer odakları ile hareket etmişlerdir.

Küresel güçler, MHP'yi ve Lider Devlet Bahçeli'yi başarısız göstermek ve MHP'nin iktidarını engellemek için var güçleri ile saldırıyorlar.

Bu malum çevreler kim dersiniz... Apaçık ortadadır. "Eski dosttan düşman olmaz. Biz öyle eski dostlar gördük ki düşmanı hiç aratmadılar."

Birde sahte MHP'li ve Ülkücüler var! Bunlar 1 Kasım 2016 doğumlu olanlardır. Bunlar el birliği ile 1 Kasım da harekete geçen zavallılar.

Ayrıca 1 Kasım 2015 günden itibaren kalemlerini satan ve kalemlerini şer olarak kullanan satılmış yazar-çizer tayfası Bahçeliye saldırıyor.

Küresel güçlerin uşakları, Devlet Bahçeli ve Ülkücülere saldırmak, bunların en asil görevleridir. Bunlarda MHP ve Ülkücü kompleksi mevcuttur.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, yunus gibi olmasını da Yavuz gibi olmasını da çok iyi bilen yürekli bir liderdir.

Lider Devlet Bahçeli, her zaman uzlaşmayı, hoş görüyü, sabrı milletin ve devletin menfaatleri için ön planda tutmuştur.

Konuştuğu zaman düşmanların kalbini, yüreğini titreten yürekli liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'yi pasif göstermek kimsenin hadi değildir.

MHP'yi, Liderini ve Ülkücü camiayı eleştiren bu boş gönül kuşsuz kafes olan insanlar biz ülkücüleri derinden yaralıyor ve üzüyor.

Devlet Bahçeli'yi başarısız göstermek için çaba gösteren bu çapsız ve insanlıktan nasibini almamış içimize sızan ajan tipi insanlardır.

Menfaat için MHP'ye geldiler, Ülkücülerin omuzlarına basa basa en yüksek noktalara kadar ulaştılar. MHP'nin tek başına iktidara giden yolunu kesmeye ve Bizans oyunu oynamaya hiç hakları yoktur.

Oynanan oyunlar derin, yapılan saldırılar acımasız, üzerimizdeki tazyik amansız olabilir. Herkes varlık sebebinin gereğini yerine getiriyor.

Ne olursa olsun, MHP Lideri Devlet Bahçeli sahipsiz değil. 10 Temmuz da oyun bozulacak, Lider Devlet Bahçeli Genel Başkan seçilecek.

Yazar Fikri Atılbaz'ın ifade ettiği gibi, dava arkadaşlarımız ve dava büyüğümüz olan, Ülkücü hareketin çilesini çekmiş Lider Devlet Bahçeli'nin arkasında saf tutuk. Haykırıyoruz, tekbir: Allahu ekber! Ya Allah Bismillah Allahu ekber...

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.