SOSYAL MEDYADA ÜLKÜCÜ GEYİKLERİ…

Dün yazacağımızı yazdık, hele biraz bekleyelim…

Bugün Facebook ve Twitter’da Ülkücülerin geyiklerine takılalım…

Noktasına virgülüne dokunmadan…

*

“Çevremde eskiden koyu akp'li olan cemaatçilerin hepsi Meral Akşener'in MHP'nin başına geçmesi için destekliyor, olağan üstü kurultaya(!) gitmeye hazırlanıyorlar... Bu sizce manidar değil mi kurultaycıların arkasına takılan ülkücüler(!) ?...”

Formun Üstü

*

“171 yıllık Polis teşkilatını “yerli ve milli” olarak yeniden kurmaya kalkan iktidar var. Şimdiye kadar şehit olanlar yabancı mıydı?”

*

“Seçim zamanı oy istemek için komşusunun kapısını çalmaya üşenen adamlar il il geziyor. Bu çelişkiyi biri bana açıklayabilir mi?”

Formun Üstü

*

“Harun Öztürk'ü Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı görevinden Devlet Bahçeli Bey neden aldı?.. Ve Harun Öztürk'ün, Meral Akşener'in yanında ne işi var?”

*

“Arada bir düşmüş taklidi yapacaksın ki kahpeleri öğreneceksin!”

*

“Cemaatçiler ve Ulusalcılar MHP'de Karar Sevinci, Başta Can Dündar, Emre Uslu gibi isimlerin yanı sıra Nazlı Ilıcak, Fatih Portakal, Tuncay Opçin ve Ünal Tarık gibi isimler mahkemenin kararı sonrası sevinç çığlıkları attı. Hiç bir dönem MHP'ye oy vermeyen ve CHP'ye olagan üstü destek veren bu kesimlerin MHP sevgisi nereden kaynaklanıyor.”

*

“Y.Akdoğan, “CHP ve HDP aşk yaşıyor” demiş. Peki sen bu fotoğrafta Ümit Besen’den “Nikah Masası”nı mı söylüyordun?”

*

“Anadolu Ajansı: Ensar tecavüzcüsü Marksist-Leninist, MHP’li ve Ateist köyden yetişme…”

*

“Bahçelici” değil “Devletçiyiz” – “Türkeşçiyiz” – “Ülkücüyüz”

Hayatta en zor durum anlaşılmamaktır… Yedi düvel bir araya toplanmış, Ülkücü Hareket’in liderine saldırıyor… AKP CHP BBP Cemaat Bahçeli düşmanları Türkeş düşmanları Türk düşmanları Alayı el birliği yapmış, söz birliği yapmış. Tek emelleri “BAHÇELİ GİTSİN!”
Başka dertleri yok!”

*

“İhtiyarlar neyse de değişimci değişiklerin peşine takılan gençler kendine çok yazık etti. Bu dediğimi şimdi anlamazlar, fitne ateşi sönüp evlerinin yolunu tuttukları gün jetonları düşer.”

*

“MHP’li Halaçoğlu: Kimsenin Adamı Değilim”

Formun Üstü

*

“TÜRK" ifadesini "Cumhuriyet icadı" sanan "Osmanlıcı" cılkların dikkatine..!!! Batıda basımı yapılan 1626 tarihli Osmanlı Devleti haritası. Sayfa kenarından bir detay. Türk İmparatorluğu diye yazılıyor."

*

“Bu mücadele Başbuğ sofrasından gelenlerle Saray sofrasından gelenlerin mücadelesi olacak.”

*

“Yandaş medyanın seviyesi o derece düştü ki, hani biraz daha alçalırlarsa petrol bulacaklar.”Formun Üstü

*

“Davutoğlu etnik kimlikleri dikkate almayalım Demiş.her konuşmasında Turk,Kürt,Laz, Çerkes vs Başlayan Erdoğan ve AKPliler değilmiydi?”

Formun Üstü

*

“Twitter'da muhalifler Servet Avcı'yı öve öve bitiremiyorlar maşallah Rahmetli Başbuğumuzun sağlığında BBP ci sonra Mansurla CHP li Koray Aydınla muhalif şimdi de muhalif eminim ki mhp de olduğu zamanda fitneciymiştir.Bu kadar zik zak çizen adam ülkücüye yol gösteremez arkadaş...”

*

“yıl 2012.. koray aydın: sayın genel başkanımız bugüne kadar görevini dört dörtlük yapmıştır. ona şükranlarımızı ve minnetlerimizi sunuyoruz. türk siyasetine kattığı yeni değerler dürüstlük, ilkeli duruş ve sözünün eri olan bir politika izlemesi bizi bugünlere taşımış, bize güç ve kuvvet vermiştir. bu doğrultuda bir devlet bahçeli sorusu bile bizi rahatsız eder.”

*

“Erdoğan'ı deviremeyen Paraleller, Bahçeli'yi devirip, HDPli CHPli bir hükümetle, tekrar kadrolaşma derdine düştü.. BaşbuğTürkeş LiderBahçeli”

*

“Turunç,portakal,sarımsak,soğan sizin hepiniz bir araya gelseniz MHP ülküsüz ve ilkesizlere teslim edilmeyecek”

*

“Adam(!) Vatan partisinden yani Perinçekçi, Devlet Bahçeli'ye hitaben sayfalarda "MHP'den defol git, Meral gelsin de MHP iktidar nasıl oluyor görsün herkes" diye yazıyor, bizim bazı ülkücüyüm diye geçinenler de bu tür trollerin yorumlarını hak bayram sanıp liderine saldırıyor.. Ülkücü sazan olmaz, ülkücü aptal olmaz, ülkücü andavallı olmaz.. Ülkücü ne istediğini, neye inandığını bilir, Ülkücü başkalarının ağzıyla ve aklıyla hareket etmez

*

“Bakmayın keyifli gibi göründüğüme ülkem gibiyim işte! Bir yanım Türkiye bir yanım Azerbaycan...”

*

“mahkeme kararı ile benim arkadaş listemde sessiz sessiz duranlardan ... zakkum çiçeği gibi açılanlar oldu”

*

"1980 öncesi Fethullah Gülen'in dinlerarası diyalog modeli uygulanmış olsa sağdan-soldan gençler ölmezdi" diyen Meral Akşener'e elbette Fethullah Gülen'in sahip çıkması normaldir.”*Formun Üstü

Formun Üstü

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum