YÜKÜN DÜRÜSTLÜKSE GÜCÜN DÜŞER BELKİ AMA BAŞIN DÜŞMEZ!...

Kim ne dersedesin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünürse düşünsün.. Biz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'yi Allah rızası için seviyoruz, destekliyoruz ve yanındayız.

FERMAN YAYINLAMIŞ.. Birileri emir buyurmuş ve ferman yayınlamış. Ferman şöyle: "Saygı duyan ve sevenlere naçizane tavsiyemdir" sayın genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'yi zerre kadar seven, sayan, muhabbet besleyen, genel başkanım diyen, "Devletin Başına Devlet gelecek" solaganı'nı atan her kim varsa!!! lütfen; sosyal medyadan övücü destekleyici yazılar yazmasınla. Çünkü kendi arkadaşları tarafından ağır dille eleştiriliyor ve belden aşağı vuruyorlar. Buda beni ve benim gibileri son derece rahatsız ediyor. Bilmem anlata bildim mi?

EĞER SUÇ'SA!.. Peygamber Efendimiz buyuruyor: Seven sevenle beraberdir. Sayın Devlet Bahçeli'yi; sevmek, saymak, muhabbet etmek, desteklemek, onunla ilgili destekleyici yazılar yazmak ve her daim yanında olmak suç'sa!.. Biz bu suçu işlemeye devam edeceğiz.

Bu suçumuzdan dolayı, eğer bize belden aşağı küfür ediyorlarsa (MİSLİSİYLE) iade ediyoruz. Bize küfür eden bizim arakadaşımız asla olamaz!..

DÜNYADA ALÇAKLIĞI MESLEK EDİNMİŞ İNSAFSIZ AVCULARA ANCAK KÖPEKLER HİZMET EDER.

Eğer bu fermanı yayınlayan kişi ile ilgili hakkında ki, konuşulanları ve söylenenleri biz kendisine söylesek.. Bu kadar karekteri bozuk olan, bu kadar iki yüzlünün olduğu bir yerde benim ne işim var der ve partiden istifa eder. Ben ne yapıyorum der ve iki elinin arasına başını koyar düşünür.

Banka dolandıranlar, esnaf dolandıranlar, insanları dolandıranlar, içki masalarında fitne-fesat üretenler, kapalı kapılar arkasında dedikodu yapanlar, kumar oynuyanlar, içki içenler, namaz kılmayanlar, oruç tutmayanlar, kul ve fakir-fukaranın hakkına tenezzül edenler, kibirli ve kendini beğenmiş olanlar, ben varsa var. Ben yoksa yok diyenlerin alayı Sayın Devlet Bahçeli'yi sevse ne olur sevmese ne olur?

Sayın Devlet Bahçeli'yi 40 davulla 40 zurnayla kaşılayanlar, elini öpmek için sırada bekleyenler, fotoğraf çektirmek için yarışanlar, liderimizin konuşmalarını ve fotoğraflarını paylaşanlar, liderimizin karşısında ceket ilikleyenler, kendi arkadaşlarını yarı yolda bırakıp yönetime girenler ve genel başkanımızın önünde eğilenler bugün genel başkana sırt çevirmişse buda bir karekter meselesidir.

KIBLELERİ BELLİ DEĞİL.. Dün Sayın Ümit ÖZDAĞ'ı destekleyenler, yanında olanlar, beraber yol yürüyenler ve ÖZDAĞ'ı yere-göğe sığdıramayanlar ÖZDAĞ'terk etmişlerdir.

Hepisi birden bir (U) dönüşü yaparak, Sayın Koray AYDIN'a koştular, desteklediler, beraber yol yürüdüler, sen ağasın sen paşasın dediler, kollar havada bozkurt işareti yaptılar, herşeyimizle seninleyiz dediler ve ittifakla sayın AYDIN'ı destekleme kararı aldılar. Birde ne görelim Sayın Koray AYDIN'ı da terk ermişler.

Bugün bir baktık ki, hepisi birden Sayın Meral Akşener'in etrafında toplanmaya başlamışlar, kurtar bizi Sayın Meral Akşener naraları atıyoralar!.. İşte aramızdaki fark "SADAKATTIR" Bizim çizgimizde kırık olmaz. Biz genel başkanımızı menfaatsiz, bir talebi ve isteği olmadan sayın genel başkanımızın yanındayız. Dün böyleydi. Bugünde böyle. İşte onun için diyoruz ki, bunların kıblesi belli değil.

SİZİN DEVLET BAHÇELİ'Yİ ELEŞTİRME HAKKINIZ VAR. BİZİM DEVLET BAHÇELİ'Yİ SAVUNMA HAKKIMIZ YOK. ÖYLE Mİ? Sadakat ve samimiyet, dava adamlarının şerefidir... Şerefi hak edenlere gösterilecek vefaya ve ihtimam ise şerefin ikiz kardeşidir...

"Bazen bir tarafsız, iki tarafı da mahveder" demişler. Ne mutlu tarafı olanlara, ne mutlu hava koklamayanlara. Ne mutlu kıblesi belli olanlara. Şeref ve karakter oradadır!..

Sayın Genel Başkanım siz her zaman Başbuğumuzun yanındaydınız bizde her zaman senin yanınızda olacağız.

Liderimiz Devlet Bahçeli'yi seviyoruz, ona inanıyoruz, ömrümüz yettiğincede inanacağız. Hesapsız kıtapsız. Böyle biline.

Sayın Bahçeli gitsin diye emek verenler. "MHP iktidar olsun diye verseydi" MHP iktidar olurdu.

Lider Devlet Bahçeli'nin emrinde yol arkadaşlığı yapmaktan onur duyduk, duymayada devam edeceğiz.

Siyasi ikbal peşinde koşanlardan değiliz, lider vekil yapınca en büyük, yapmayınca onunla olmuyor deme hakkına sahip değilsiniz.

Liderimiz, Türkmen beyimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin yolu yolumuz, kavgası kavgamız olacaktır.

Biz bu şanlı mücadelede ömrünü Türk milliyetçiliğine ve Ülkücü harekete adamış Liderimiz Devlet Bahçeli ile beraberiz. O bizi hiç utandırmadı. O bizim başımızı hiç öne eğdirmedi. Başkaları hırsızına, rüşvetçisine, para sıfırlayanına, yalan makinasına sahip çıkarken, biz ahlak ve fazilet sahibi Liderimizin yanında dimdik duruyoruz. Bu duruşumuzu Türkiye'deki tüm dost ve düşman duysun ve öğrensin...

HAÇ SAÜRESİ 38 AYET: "Allah inananları savunur. Çünkü Allah hain ve nankörlerin hiç birini sevmez"

HZ. ALİ: Fazilet sahibin kıymetini ancak fazilet sahibi bilir.

MEHET AKİF ERSOY: "Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilemez fendini, kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini"

AMİN MAABUF: Onurlu adam, susuzluğunu giderdiği kuyuya taş atmaz.

KIZILDERİLİ ATAT SÖZÜ: Yükün dürüstlükse gücün düşer belki ama "Başın düşmez"

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.