MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BUNU YAPAMAZ?

Türki cumhuriyeti milli eğitim bakanlığı; TBMM’deki istişarelerinde, 12 ‘yıllık zorunlu eğitim ve müfredatında’ değişiklik ve programlamaların yapılacağını anlatmış, saygıdeğer milletvekillerine.

Türkiye’mizi uzay çağına çıkaracak, endüstri ve kalkınmada, dünya da bir numara olmak için? Olmazsa olmaz projeleri!

T.C.MEB’ bakanlığı ,2018,2019, yıllarında uygulamaya çalıştığı bu projeye? Acaba 2020’yi es geçen pandemi döneminden sonra, acaba 20212’yılında devam edilecek mi!

Projenin akıbetini merak ettik MEB’ına sorduk, ama maalesef net bir cevabı bırakın hiçbir cevap alamadık?

Çünkü bu proje; elimize bir toplum mühendisliği projesi olarak “ETCEP tarafından organize edilerek uygulanmak üzere masamızın üzerine kondu?

Her ne kadar T.C.MEB’ gelen bazı tepkiler üzerine böyle bir uygulamamız yok diye açıklama yapsa da, biliyoruz ki bu çalışmalar devam ediyor, çünkü UNUCEF bu projeye sahipleniyor her ne kadar gecikmeli de olsa emellerinden vazgeçmiş değiller, ne hikmetse Türk toplumunu dağıtmak ta ve zarar vermekte olan tüm projelerde çeşitli ecnebi kuruluşları finansör oluyor, neden bu kuruluşlar bir gün yerli mucitlerimize finansör olmazda! Hep yıkıcı projelere sahip çıkarlar?

Sağduyulu insanlara sesleniyorum; bu ETCEP projesi Türk aile yapısını, yani çekirdek aileyi yeşertmeden kurutmak amaç?

T.C. MEB’in 81 ilde yaklaşık 162 okulda toplumsal cinsiyet eşitliği adı altında vatandaşın anlayacağı dilde affınıza sığınarak (ibnelik ve lezbiyenlik) bu toplumsal cinsiyet eşitliğinin meali? Açıkça söylemek gerekir çocuklarımızı kendi ülkemizde, kendi okulumuzda, kendi muallimlerimiz tarafından, eğitilerek batının fantezi kurbanı edeceğiz?

Bu proje çekirdek aile yapısında, bir numara olan annelik yapısını ve annenin koruyucu, kollayıcı, kanatlarını kırarak annelik duygusunu yok etme projesidir, bu projenin devamı olarak, yine Avrupa birliği tarafından finanse edilen, çalışan anneye yardım projesi toplumsal cinsiyet eşitliği yasasını tamamlayıcı unsurlarından bir tanesi?

Mademki Avrupa birliği, Türk kadınlarını düşünüyor, neden memur çalışan anneye yardımı şart koşuyor? mademki kadınları düşünüyor çalışmayan kadınların çocuklarına versin yardımı! Çünkü kadının çocuğuna bakmasını kadına yük sayıyor çocuk anne ve aileye bağlı yetişiyor, onlara göre çocuk kreşte yetişmeli ki istedikleri gibi yetiştire bilsinler çünkü anne koruması olmayan çocuk her türlü tehlikeye açık yetişir

Toplumsal cinsiyet eşitliği adı altında İstanbul sözleşmesiyle 6284’nolu yasayla uygulamaya geçilen bu yasa, pimi çekilmiş bir el bombası, Türk aile yapısının aile ocağına düşürülen en büyük ateştir?

Hani şimdileri özlediğimiz eskiden komşularımızla yaşadığımız dayanışmalar, sosyal bağları gelecekte bu günlerimizi de çek arayacağız, komşunun kızını oğlumuza alırken veya komşunun oğluna kızımızı verirken, bu yasayla gelecekte komşunun oğluyla oğlumuz evlenecek, kızıyla kızımız evlenecek, o zaman da zaten din meselesi de kökten çözülmüş olacak?

En acı olanı da kadın ve demokrasi derneği adı altında (KADEM) ve Avrupa'daki eşdeğeri ETCEP işbirliği ile yürütülüyor, daha da garip olanı, aile bakanlığını yaklaşık on beş yıldır bu dernek üyeleri insanlar tarafından yönetiliyor.

Duble garip olanı da milli güvenlik meselelerinde bile ayrışan, ayrı düşünen, ana ve yavru muhalefet, toplumsal eşitlik İstanbul sözleşmesi 6284’nolu yasada hem fikir, hastane yolunu bile yapmayan İstanbul tekfuru kademle aynı düşünüyor, İzmir tekfuru kademle aynı düşünüyor T.C..MEB ’da bu kervana katıldı, bunlar ve kadem tarafından devlet başkanımız (SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN) yanlış bilgilendiriyor?

Ne işlemin edep adabında, nede türkün töresinde, böyle bir anlayış ve görüş yoktur?

Bir zamanlar erkekler küpe takmaya başladı yadırgadık, âmâ bir müddet sonra alıştık, bir zamanlar mini etek ve pantolon dedik alıştık, bir zamanlar kızlar para verdi kot pantolon aldı yine para vererek yırttır dı şimdi aynısını erkeklerde yaptı alıştık, çok yakında (SEKÜLER) bir nesil ede alışırız,

“Kadın” ve “erkekleri” ayrı, ayrı kulvarlarda görerek, karşı karşıya getirmek, adet ve törelere göre uygun olan ne varsa karşı çıkmak,50 ‘yıl önceki Avrupa'nın dağılan aile yapısını Türkiye’ye entegre etmek asil amaç.

Bunu da T.C. MEB’ müfredatı ile hazırlanan kitapçıklarla, kendi rehber öğretmen aracılığıyla, erkek çocuklarımızı LGBT ’ kız çocuklarımızı lezbiyen yetiştirmeye başlamak üzereyiz?

T.C. MEB’ sessiz sedasız neler yapmış; din ve asil tarihimizi anlatmamak ta ısrar eden talim terbiyesiz, pardon terbiye kurulu neler yapmış! Bazı sınıflardan başlayarak, rehberlik ve branş öğretmenlerini, hizmet içi eğitim maksadıyla eşcinsellik çalıştayı düzenlemiş? Pilot seçilen 162 okulun 470 ‘yönetici ve branş ve rehber öğretmenlerini eğitmiş?

Çeşitli meslek dersleri hem cinslere göre eğitim verilirken toplumsal cinsiyet eşitliği derslerinde kadın ve erkek ayrımı yapılmıyor, burada halk dili kullanırsak, kızlar lezbiyen erkekler ibne olsun da nasıl olursa olsun? Zaten bu eğitiminde bu sözleşmenin de asil amacı bu değil mi! Hatta 10’u geçkin ilde, yaklaşık 25’plot okulda bu projeleri izleme ve değerlendirme raporları bile hazırlandı?

Aslında bilgin ve filozof, olmaya gerek yok bu yasa olumlu olsa Türkiye'ye faydalı olsa, ana ve yavru muhalefet sahiplenmez İBB’si İzmir belediyesi sahiplenmez sponsor olmazlar bunlar bu yasaya, sahip çıkıyor sponsor oluyor sa, bilin ki ya bu yasa dine ve Türkiye’ye kesin zarar veriyordur. ET CEP’in KADEMİN ‘İstanbul tekfuru İzmir tekfuru muhalefet, ne deyim size ben daha, aile bakanlığı da bunlarla tamamen aynı düşünüyor şimdi milli eğitim bakanlığı da bunlarla, yapmayın bu ülke bu kadar hayasızlığı hak etmiyor, bu millet bu rezilliği hak etmiyor, düşünsenize Türkiye’ye her türlü alçaklığı yapan ecnebilerin bu yasasının bize ne faydası var bu yasayı bu ülkenin başına bela edenlerin, uygulayanların, uygulaması için çaba harcayanların, erkek çocukları ,ibne kızları lezbiyen, olur inşallah, daha da aldırmıyorsan'nız hakimlerin hakimine , havale ediyorum…..

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.