Malazgirt’te Kıyamda, Çanakkale’de Huzurda Söz Verdik

Sizin hayır bildiğinizde şer, şer bildiğinizde hayır vardır. Siz bilmezsiniz ALLAH bilir. (Bakara Suresi / 216. Ayet)

15 Temmuz şerrinden hayır doğdu. O gece dindar suretli mahluklar Müslüman Türk Milleti’nin iradesine ipotek koyup nihayi hedefleri olan İslam’ı cendere altına almaktı. Bu şerdi. Rabbim dinini, dilini, vatanını ve bayrağını seven kulları ile şerri hayra çevirdi.

15 Temmuz, siyasi gözlüklü Türk Halkından perdeyi kaldırarak, ortak paydada buluşmamıza vesile oldu. Türk Milleti’nin fertleri sen, ben demeyi bırakarak BİZ olma şuurunu keşfetti. Bu ülkeye gelecek olan hepimize gelecektir dedi. Ya birlikte var olacağız ya da birlikte yok olacağız diyerek top yekün birlikte varız deyip, kökü dışarıda dalları her yerimizde olan İslam düşmanlarına Çanakkale’de olduğu gibi dur dedi. Türk Milleti’nin son ferdini yok etmeden emelinize ulaşamayacaksınız dedi.

15 Temmuz siyasi kimliklerimizden dolayı bilerek veya bilmeyerek ihmal ettiğimiz ya da kaybettiğimiz, Türk Milletine has ortak birçok değerlerimizin farkına varmamızı sağladı. Yediden yetmişe tek bir amaçta yani Türk-İslam potasında erimemize vesile oldu. Bu topraklar Türk Milletine aittir. Atalarımızın kanları ile alınmış iradeleri ile çizilmiştir. Bunda önce olduğu gibi bundan sonrada bizi bu topraklardan atamayacaksınız. Daha önce olduğu gibi kardeşi kardeşe kırdıramayacaksınız. En fazla bir kısmımızı Şehit edebilirsiniz. Ne mutlu onlara ki Şehitlik mertebesine ulaştılar. Ya siz? Ezeli pis, hayvancıklar, Neye yaradı darbeye kalkışmanız? Dünyanız kara, ahiretiniz zift. Şimdi Sizi bekliyor cehenneminiz!..”

Türk Milleti’ne düşen görev Fettoş piyonunun ve işbirlikçilerinin son ferdine kadar yok edilmesidir. Fettoş ve uzantıları her kim ise Yüce Türk Milleti’nin bağımsız yargısında yargılanıp suçluları en ağır ceza ile cezalandırmaktır. Bunu yaparken adalet terazisi şaşmadan, senden benden demeden, suçsuzu suçludan ayırarak masumları onlardan kurtarmaktır.

7 Ağustos günü Yenikapı ve 81 ilimizin meydanlarında Müslüman Türk Milleti Bizi bölmek, ayırmak ve yutmak isteyenlere karşı haykırdığı Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet Ülküsü ve ruhunun ilk kıvılcımını 15 Temmuz gecesi vermişti. Seyit Onbaşı ve Kınalı Hasan’ın Bedeninde Çanakkale’de düşmanı boğazın sularına gömen ruh, Ankara’da Astsubay Ömer Halisdemir’in bedeninde tekrar rucu bularak çakma vaiz görünümlü ruhunu şeytana, bedenini Müslüman Türk Milletini yok etmeye yemin etmiş kokuşmuş haçlı zihniyete satmış Fettoş ve avanelerine dur dedi.

Çünkü Türk Milleti Malazgirt’te Kıyamda, Söğüt’te Otağda, İstanbul’da Surlarda, Çanakkale’de Huzurda söz verdi. Kanları ile suladıkları bu topraklara Türk Devleti, İçinde yaşayanlara da Türk Milleti dediler.

15 Temmuz gecesi tüm kokuşmuş zihniyetlere bir kez daha haykırdılar. Biz Anısı bir, andı bir, adı bir ve geleceği de bir olacak olan büyük Türk Milletiyiz.

Bizlerde 15 Temmuzu bir milat kabul edip siyasi rekabetimizi sandıklar konduğu zaman verip, kısır ve kırıcı çekişmeleri bırakıp, ortak müştereklerimizde birleşip Milli bir uzlaşma içinde kader birliktliğimizi devam ettirip Müslüman Türk Milleti üzerine oynanan oyunları boşa çıkarmalıyız.

Aynı kararlılıkla PKK köpekleri ile de mücadeleye devam etmeliyiz. Onlarında Mecliste, dağda ve ovada ne kadar kuduz köpekleri varsa hepsinin soyunu kurutmalıyız. Bunun ilk adımı olarak hiç vakit kaybetmeden meclistekilerin bu zamana kadar aldıkları maaşlarını alıp, şehit ailelerimize vererek ve dokunulmazlıklarını kaldırarak başlamalıyız.

Son olarak 15 Temmuz yakılan birlik meşalesi sönmeden hesap vereceklerin hesabı görülmelidir.

Tekrardan, Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet ve Türk-İslam Ülküsü yolunda arkalarına bakmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimize şükranlarımı ve minnettarlığımı sunuyorum. Ruhları Şad, Mekanları Cennet Olsun. Aziz milletimin başı sağolsun. Rabbim bir daha bu milleti kendilerinden görünümlü İblisler ile imtihan etmesi.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!..

Selam ve Dua ile.

Tahir DEMİREL

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.