Fatih Rüştü Sütçü'ler Onurumuzdur

İnegöl Ülkü Ocakları başkanlığı yaptığım dönemde il Ocak başkanlığımı yapan Fatih Rüştü Sütçü, üniversite yıllarında bölücü terör örgütü pkklı üyeleri tarafından pusuya düşürülmüş, yaralanmasına rağmen terör örgütü üyelerine karşı mücadele etmiş ve örgüt üyelerinin açtığı dava sonucu tutuklanmıştır. 

Bylock'çu FETÖcüler Meclis'te vekillik yapıp devletin maaşını alırken, pkklı bölücü teröristler elini kolunu sallayarak dışarıda gezerken, ışidli katiller canlı bomba halinde sokaklarda dolaşırken, çocuk tacizcileri, tecavüzcüler, gaspçılar, hırsızlar "iyi hal indirimi" ile evlerinde keyif sürerken, üniversitede teröristlere karşı mücadeleye giren Fatih Rüştü Sütçü'yü tutuklayanlar adalete gölge düşürmüşlerdir. 

Türk adaletine güveniyoruz, Türkiye Cumhuriyeti Devletine güveniyoruz. Ancak adalet kelimesinin toplumda karşılık bulmasını da bekliyoruz. Devlet düşmanı bölücüler ile devlet aşığı ülkücüler arasındaki farkı bilmeyen ve bunu gözetmeyen bir "adalet" topluma da devlete de hiçbir hayır getirmez. Türkiye Cumhuriyeti devletine hainlik yapan teröriste atılan yumruğun karşılığı Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından cezaevine atılmak ise "adalet" kelimesi ülkücülerin nazarında yara almış demektir. 

Ey adalet sağlayıcılar; işkencelerin olgunlaştırdığı bizler, bu ülke için cezaevlerinde yatmayı şeref sayarız. Bizim vatan aşkımız karşılıksızdır. Yeter ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti ilelebet yaşasın başka bir dileğimiz yoktur. Fatih Rüştü Sütçü'ler dün vardı, bugün varlar, yarın da olacaktır Allah'ın izniyle. Fatih Rüştü Sütçü'yü yakından tanıyan biri olarak başkanımın da bu duyguları taşıdığından emin olabilirsiniz. 

Yakında doğacak çocuğunu sevmek yerine parmaklar ardında hayalini kuracak olan Fatih başkanımın, kimsenin değil Allah'ın adaletine inanacağından kimsenin şüphesi olmasın. Biliyorum ki bizler ona üzülürken o ranzasında tüm vakurluğu ve olgunluğu ile tebessüm halinde olanları düşünüyordur. Bir vatan sevdalısından ancak bu beklenir. 

Allah'ın adaletinin tecelli edeceğine, yapılan hatadan dönüleceğine ve başkanımın bir an önce ailesine kavuşacağına inanıyor, Fatih başkanıma ve değerli ailesine sabırlar diliyorum. 

Fatih Rüştü Sütçü başkanım yalnız değildir. Başta Bursa teşkilatları ve ülkücüler olarak başkanımız ile birlikteyiz. 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.