Yıldıray ÇİÇEK

Yıldıray ÇİÇEK

CHP binalarından Atatürk'ü indirin, Demirtaş portreleri asın!

CHP ve yancılarının, Cumhur İttifakı üzerindeki fitnesi tüm hızıyla devam ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu üst üste fitne hamleleri yapıyor, yancıları da bunları güçlendirmeye çalışarak tekrarını yapıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz haftalarda “Davul Erdoğan’ın boynunda, tokmak Bahçeli’nin elinde, Türkiye’yi yüzde 11.9 oy almış MHP yönetiyor” şeklinde AKP’nin içini tahrik etmek ve AKP-MHP arasındaki ittifak uyumuna yönelik kıskançlığını yansıtmak için fitneler üretmişti. Bu fitnesini de tutturamayan Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde de bu sefer fitnesinin pozisyonunu değiştirerek “Gelişen bütün olumsuz tabloya MHP ortak olmak istemeyebilir. O nedenle ‘Ben (Bahçeli/MHP) artık destek vermiyorum parlamentoda’ diyebilir. O zaman Erdoğan zorunlu olarak erken seçime gitmek durumunda kalabilir. “ dedi.

MHP yüzde 11.9 oy oranı ile Türkiye’yi yönetiyorsa, niye erken seçim yolunu açsın ki? Kemal Kılıçdaroğlu’nda nasıl bir mantık varsa sürekli kendi açıklamalarını tekzip ediyor. CHP ve yancılarının buradaki niyetleri sürekli Cumhur İttifakı’nı yormak ve bu suni gündemlerle meşgul etmek…

Erken seçim gündemini de oluşturan CHP ve yancılarıydı.

MHP desteğini çekebilir, Türkiye erken seçime gidebilir” diyen Kemal Kılıçdaroğlu yine kendini yalanlayarak ‘Kılıçdaroğlu erken seçim istiyor’ şeklinde yorumlar yapılıyor. Siz erken seçim istiyor musunuz, Türkiye’de bir erken seçim ihtimali var mı?” sorusuna “Kimsenin erken seçim istediği yok ki... Kaldı ki benim veya bir başkasının erken seçim istemesinin bir anlamı da yok…” cevabını vermişti.

CHP yerel seçimlerde Ankara, İstanbul, Adana, Antalya, Mersin gibi yerlerde seçim zaferi kazanınca bunun oluşturduğu rüzgârla beraber sürekli erken seçim gündemi yaratmaya çalıştı. Ama kazandıkları bu illerde oy veren herkes bin pişman oldu. İstanbul’da Ekrem İmamoğlu’nun nasıl şişirilmiş bir balon olduğu anlaşıldı, Ankara’da da algı yaparak ayakta durmaya çalışıyorlar. CHP’nin elindeki diğer illerin hali de ortada…

Terör örgütüne yardım ve yataklık eden HDP ile yapılan yerel seçim ittifakıyla kazanılan yerlerden ne hayır gelir ki?

Kemal Kılıçdaroğlu neyine güvenip erken seçim gündemi yaratıyordu ki?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun şimdiki son açıklaması da CHP’li belediyelerin içler acısı halini görerek “erken seçim istemiyoruz” noktasına gelmek olmuştur.

PKK ve diğer terör örgütlerinin siyasi taşeronluğunu yapan CHP’nin, Türkiye’ye ihanetten başka sunacağı menüsü yoktur.

Cumhur İttifakı hangi milli duruşu gösterse hep karşısında yer almış olan CHP’nin ilişkileri, zihniyeti ortadadır.

Menüsünü ortaya sermek ve ihanet yüklü düşüncelerini hayata geçirmek için demokrasinin nimetlerine şeytani düşünce ve planlarla ulaşmaya çalışmaktadır. O yüzden siyasetin tüm fitnesini sürekli pozisyon değiştirerek uygulamaktadır. Hangisi tutarsa anlayışındadır. CHP ve yancılarında siyasi ahlak olmadığı için bunların bir çekincesi de olmamaktadır. Bir fitnesinde rezil olduğu vakit “Artık bu noktada durayım” demiyor ve sürekli başka yeni fitne arayışlarına giriyor.

Dikkat ederseniz hepsini de çılgına döndüren, MHP’nin dimdik duruşu olmaktadır. MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye saldırdıkları kadar başka kimse üzerinde kara propaganda yapmıyorlar. Kemal Kılıçdaroğlu’nun sürekli iftira üreten Yaşar Okuyan, Sabahattin Önkibar, Mehmet Alkan gibi ahlaksız adamları CHP bünyesinde tutması, onlara sürekli sahip çıkması boşuna değildir. Kemal Kılıçdaroğlu’nun aynı zamanda terör örgütü PKK’ya, FETÖ’ye, DHKP-C’ye hizmet eden siyasetçilere, yazarlara, sanatçılara da sahip çıkması boşuna değildir.

Kemal Kılıçdaroğlu kime yakın, kime düşman ona bakarak zaten CHP’nin test sonucunu çıkarabilirsiniz.

CHP Türkiye’ye zarar veren ve daha güçlenerek daha çok zarar vermeye çalışan fitne yuvası haline gelmiştir. Kemal Kılıçdaroğlu CHP’nin tüm genetiğini bozmuştur. Mevcut CHP’yi överken yahut eleştirirken “Atatürk’ün partisi CHP…” diye cümleye başlamak bile Atatürk’e yapılabilecek en büyük hakarettir. Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Atatürk ile Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmaya çalışanlara yoldaşlık yapan CHP artık birbirinden tamamen ayrı tutulmalıdır.

CHP ile mücadele etmenin, Türkiye’yi korumanın ön şartı olduğunu her şuurlu vatandaşın artık anlaması gerekiyor. CHP’nin şu son beş yılına bakın her şey çok net anlaşılır. CHP’de Atatürk sevdası bitti, artık terörist Demirtaş sevdası başladı… CHP’ye tavsiyem, Atatürk portrelerini indirin CHP binalarından, oralara terörist Demirtaş’ın portrelerini asın… Hem terörist Demirtaş’a verdiğiniz sonsuz destek böylece daha çok dikkat çeker… HDP’nin elinde oyuncak olan mevcut CHP’ye yakışan budur.

Zaten bir CHP milletvekili Atatürk tablosunu odasından indirmemiş miydi?

Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye ve Cumhur İttifakı üzerindeki fitnelerini bırak… Atatürk’e ihanet ettiğin CHP’deki içler acısı haline bak…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.