Yıldıray ÇİÇEK

Yıldıray ÇİÇEK

CHP, hasta getirildi diye kuduruyor!

TERÖRİST LEŞİ GELMEDİ DİYE AĞLAŞAN CHP, HASTA GETİRİLDİ DİYE KUDURUYOR!

Çin merkezli koronavirüs salgını tüm dünyayı adeta felç etti. Koronavirüs salgını, merkezi Çin’de bile Batı’da yarattığı tahribatı yaratmadı. ABD, İngiltere, İtalya, İspanya, Belçika, Fransa başta olmak üzere diğer ülkeler, bu salgın karşısında perişan olmuş durumdadır. Bu ülkelerin sağlık sistemi çökmüş durumdadır. Sağlık ekibi konusunda yetersiz kaldılar ve sağlık malzemeleri konusunda büyük sıkıntı çektiler. Fakat salgın karşısında önlemini daha erken alan ve daha titiz davranan Türkiye, Avrupa ülkelerine göre bu felaket karşısında çok başarılı olmuştur.

Türkiye ne maske, ne tıbbi malzeme, ne sağlık ekibi konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamış ve hatta ABD başta olmak üzere 55 ülkeye tıbbi malzeme yardımında bulunacak kadar başarılı ve insani bir duruş sergilemiştir. Bu süreçte gördük ki, Türkiye’nin her konuda en büyük engeli CHP ve yancılarıdır.

 

Bu süreçte şehir hastanelerinin kullanımı ve faydası tartışılmaz olmuştur. Kemal Kılıçdaroğlu ve onun kuyrukları, şehir hastaneleri konusunda çok büyük eleştiriler yapmışlar ve rezil muhalefet anlayışları ortaya çıkınca bu sefer “Biz şehir hastanelerini hiç eleştirmedik” yalanına sarılmışlardır. Koronavirüs salgınıyla mücadele bitince, bu milletin CHP virüsüne karşı mücadelesi kesinlikle başlamalıdır.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın bu süreçteki özverisi, süreci yönetme başarısı herkesin takdirini kazanmışken, CHP bu duruma “nasıl çamur atarım?” şeytanlığı peşindedir.

CHP ve onun yardımcı oyuncuları FETÖ- HDP-İP, bunun için en son İsveç’ten ambulans uçakla Türkiye’ye getirilen hasta vatandaşımız Emrullah Gülüşken üzerinden her türlü yalanı, iftirayı, kara propagandayı devreye soktular.

Emrullah Gülüşken’in kızı, babasının sağlık durumu hakkında bir video çekerek, Türkiye Cumhuriyeti’nden, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istemiş ve Türkiye bu çağrıya sessiz kalmayarak yardıma koşmuş… CHP ve yancıları bunu “şov” diye karalayarak adeta seferberlik başlattılar.

Adamın 2014 yılına ait hastanedeki bir fotoğrafını kullanıp yeni gibi propaganda yapıyorlar, “Bakanın köylüsü çıktı” diyorlar. Adam Batmanlı, Bakan Konyalı… Adam Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ait bir paylaşım yaptı diye olmadığı halde AKP üyesi yaptılar. Ve propagandaları CHP’li, İP’li koskoca embesil siyasetçiler yapıyorlar. Bazı ahmaklar da bunlara inanıyor. Virüs gibi bu yalanları, iftiraları yayıyorlar. Aslında kendi iç dünyalarındaki tezgâhları, şeytanlıkları herkeste var sanıyorlar. Bir de CHP ve yancılarının dalga geçtiği bu ailenin akrabaları PKK tarafından öldürülmüş. Belki de CHP ve yancıları, “Bunlar niye sağ kaldı?” diye üzülüyorlar.

Bunu niye mi dedim?

İsveç’ten ambulans uçakla Türkiye’ye getirilen hasta vatandaşımız Emrullah Gülüşken için her türlü çamurluğu yapan CHP, geçtiğimiz yıllarda Suriye’deki çatışmada öldürülen YPG’li terörist Aziz Güler’in leşi “Suriye’den Türkiye’ye getirilmesine izin verilmiyor” diye ortalığı ayağa kaldırmıştı.

PKK’nın kapatılan yayın organı IMC TV’ye katılan Kemal Kılıçdaroğlu’na ağlaşan gazeteciler “Aziz Güler’in cenazesi Türkiye’ye teslim edilmiyor” diye soru sormuş o da “Mutlaka ailesine teslim edilmesi gerekir. Milletvekili arkadaşlarım söylüyor, bu kişi(terörist) hayatını kaybetmiş, Türkiye’de kendi ülkesine defnedilmesi lazım ve bunu istiyorlar. Maalesef izin verilmiyor. Bu bir dram. Bu insani şey. Bizim vatandaşımız. Dini açıdan bakıyorlarsa, dinin gereği olarak da ailesine teslim edilmesi gerek. Bir kişinin topraklarından koparılması doğru değil” cevabını vermişti. Terör örgütü PKK’nın televizyonunda, PKK’lı teröristin leşinin derdine düşenler, hasta bir vatandaşımızın İsveç’ten ambulans uçakla Türkiye’ye getirilmesine saldırıyor.

CHP muradına ermiş, o teröristin cenazesi Türkiye’ye getirilmiş ve karşılayanlar CHP Genel Başkan Yardımcıları, CHP milletvekilleri olmuştu.

“Terörist leşi Türkiye’ye getirilsin” diye ağlaşan CHP’liler, Türkiye’nin sağlık sistemindeki başarısıyla bir vatandaşını İsveç’ten ambulans uçakla Türkiye’ye getirmesine saldırıyorsa, bunların yüzüne tükürmek müstahaktır.

Hadi, Türkiye bir hasta vatandaşını getirerek sizin ifadenizle “şov” yaptı diyelim. Sizin, Suriye’den terörist leşi getirtmek için yaptığınız şerefsizliğin tarifi var mı?

CHP, Türk’e-İslam’a saldırının karargâhı olmuştur. İhanet virüsünün yayıldığı bu CHP ile mücadele etmek, gerçekten Türk milletinin öncelikli görevi olmalıdır.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yıldıray ÇİÇEK Arşivi
SON YAZILAR