Yıldıray ÇİÇEK

Yıldıray ÇİÇEK

"CHP'nin şerefini kaybeden adam"

Bakın böyle olmuyor… Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Temel Karamollaoğlu gelin şöyle yapın… Hepiniz başında bulunduğunuz partileri feshedin ve yeni isimle bir parti kurun ve o partinin başına da cezaevindeki Selahattin Demirtaş’ı getirin… Hepinizin her gün her gün terörist Demirtaş aşkınızı, sevdanızı yansıtmanızdan inanın bıktık… Biri susuyor, diğeri başlıyor. Nedir bu yahu terörist sevdanız ve aşkınız…

Terörist Demirtaş’ın, terör örgütü PKK’ya yardım ve yataklık yapmadığı bir gün oldu mu?

Terör örgütü PKK ve teröristbaşı Öcalan’a bağlılıklarını bildirmediği bir gün oldu mu?

PKK’lı teröristleri terör eylemleri için motive etmediği bir gün oldu mu?

Türkiye’yi bölmeyeceğiz” dediği bir gün oldu mu?

Küçük Öcalan” olmaya soyunan ve azmettiricilik yaparak PKK’lı teröristleri eylemlerinde destekleyen bir terörist sizi nasıl etkiledi de bu derece de ona âşık oldunuz?

Yatıyorsunuz Demirtaş, kalkıyorsunuz Demirtaş…

Geçtiğimiz günlerde Meral Akşener, terörist Demirtaş’ı kahvaltıya beklediğini açıkladı. Dün de Selahattin Demirtaş aşkından gözüne uyku girmeyen Kemal Kılıçdaroğlu “Sanıyor ki Osman Kavala da Selahattin Demirtaş da ben ettim sen etme diyecekler. Asla demezler. Haksız yere içeride tutulanlar içeride kaldıkları süreyi göğüslerinde hep bir şeref madalyası olarak taşıyacaklardır.” açıklaması yapmış…

Atatürk’ün miras bıraktığı CHP’yi yöneten adam PKK’lılara, Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmak isteyen teröristlere şeref madalyası dağıtıyor. Kemal Kılıçdaroğlu artık iyice zıvanadan çıktı. Bunca cinayetin azmettiricisi olan terörist Demirtaş’ın işlediği suçlar “şeref madalyası” oluyormuş…

Terörist Demirtaş’ın hendek-çukur olaylarında “Hendek kazanların alnından değil ellerinden öpüyorum” diyerek azmettirdiği PKK’lı teröristler 793 askerimizi, polisimizi şehit etmiştir.

Şehitlerin kanı mı terörist Demirtaş’a “şeref madalyası” olacak Kılıçdaroğlu?

Sende Atatürk’e saygı yok, onun bıraktığı mirası koruma titizliği yok, vatanseverlik yok…

Sen ne adına CHP’nin başındasın Kemal Kılıçdaroğlu?

Şehitlerimizin katili teröristlere sahip çıkma görevini sana kim veriyor?

Türkiye Cumhuriyeti’ni bölmeye çalışanlarla ne tür bir anlaşman var ki, sürekli onlar adına hak talep ediyorsun?

Kemal Kılıçdaroğlu hadi adamsan, hendek ve çukur olaylarında terörist Demirtaş’ın azmettiriciliğinde şehit olan 793 askerimizin, polisimizin annesini, babasını, eşini, evlatlarını teker teker gez ve onlara “Selahattin Demirtaş cezaevi günlerini göğsünde hep bir şeref madalyası olarak taşıyacak” diye açıklama yap…

Acaba onlar içinde senin yüzüne tükürmeyen bir tane şehit yakını olur mu?

Utanması olmayanın, kendisi de yoktur.“ diye boşa dememişler…

Seni de işte bu ülkede Atatürk’ün miras bıraktığı CHP’de Genel Başkanlık yapıyor sanıyor bazıları…

Vatan sevgisi, bayrak sevgisi ve Türk milletine mensubiyeti olan birisi terörist Demirtaş’a sahip çıkarak, hem de onu “şeref madalyası” gibi cümlelerle anarak şehitlerimize ihanet eder mi?

Bizler zaten en büyük yanlışı CHP’yi “Atatürk’ün partisi” diye anarak yapıyoruz. Terör örgütlerinin siyasi kampı haline gelmiş CHP’den ne bekliyoruz ki?

Elbette böyle CHP, HDP’ye, YPG’ye, PKK’ya, PYD’ye ve terörist Demirtaş gibilere sahip çıkacaktır.

Bu CHP içinde helal süt emmiş bir vatansever yok mudur ki, o kadar şehidimizin katili olan terörist Demirtaş’a “şeref madalyası” takan Kemal Kılıçdaroğlu’na ses eden çıkmamaktadır.

Terörist Demirtaş’a “şeref madalyası” takılıyorsa, bu şeref yoksunluğudur.

Bu, şehitlerimizin katili terör örgütü PKK’ya ödüldür. Kemal Kılıçdaroğlu, Türk milletinin gözünün içine baka baka defalarca bu ödülü terör örgütü PKK’ya ve terörist Demirtaş’a vermiştir.

Kemal Kılıçdaroğlu, şehitlerimizin katili terörist Demirtaş’a “şeref madalyası” taktıysan artık sana söylenecek tek sıfat “CHP’nin şerefini kaybeden adam” olur herhalde?

Yazıklar olsun, göz göre göre Türk milletine ihanet ediyorsun Kemal Kılıçdaroğlu…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.