Yıldıray ÇİÇEK

Yıldıray ÇİÇEK

DANTELLİ KEFENLİLER SİZİN DAVANIZ NEDİR?

Bu dantelli kefenlileri, hiç Türklük davasına sahip çıkarken gören oldu mu?
Biz görmedik, görmemizde mümkün değildir.
Ama dantelli kefenlerini giyip, bir yolsuzluk ve rüşvet davası oldu mu muhataplarını savunmak için yollara dökülüp "Ölürüz" diye haykırdıklarına çok şahidiz.
 
Türkmen davasında göremezsiniz, Kıbrıs Türklüğünün davasında göremezsiniz… Kısaca Türklüğü ilgilendiren hiçbir davada ortada görünmezler. Onları "Rabia" işareti yaparken görürsünüz, niye yaptıklarını sorsanız inanın bilmezler…
 
İsrail karşısında Filistin'e sahip çıkıyor görüntüsü verirler, ustaları "İsrail, bölgede Türkiye gibi bir ülkeye muhtaçtır. Bizim de İsrail'e ihtiyacımızın olduğunu kabul etmemiz lazım." diyerek bir manevra yapınca, İsrail ile iyi ilişki kurmanın faziletlerinden bahsederler…
 
Adı İbrahim Küçük olan dava adamları, büyük Türkmen davası için şehit olurken, bunlar evinden dantelli perdeyi kefen niyetine sarıp "Hüloggggg" diye meydanlarda bağırıp, çağırırlar… Türkmen Dağı'nda savaşan, şehit olan yiğitler ise Ülkücülerden başkası değildir.
 
Güneydoğu'da teröre karşı mücadele eden asker, polis içinde bir tane "Rabia" işareti yapan göremezsiniz… Bakın büyük çoğunluğu Bozkurt işareti yapan yiğitlerdir. Hastanedeki yatağından yaralı vaziyette, Bozkurtça selam yapan yine onlardır.
 
Çünkü bu "Rabia" işareti yapanlar, çözüm sürecinin alkışçılarıdır. Barzani'ye "Türkiye seninle gurur duyuyor" diye çılgınca slogan atanlardır. Ustaları "Kürdistan'a selam olsun" dediğinde alkış yağmuruna tutanlardır. Dantelli kefen giyip, her ihanete alkış tutan ve bu ülkenin bu hale gelmesinin başlıca sorumlusu bunlardır.
 
Evet, onlarda bu ülkenin insanlarıdır. Bu halleri bizi gerçekten üzüyor. Hepimizin çevresinde belki akraba, belki arkadaş, belki komşu olarak bu tiplerden görmemiz maalesef mümkündür.
 
"Allah ile aldatanların" ağına düşmüşlerdir. Bu ülke nereye gidiyor, Türkiye'de neler yaşanıyor maalesef ne düşünüyorlar, ne de sorguluyorlar.
 
MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin belirtiği gibi "Biz dantelli kefen giyenlere, etek giyip nifak kusanlara çok şükür hiç benzemedik, benzemeye de niyetimiz yoktur. " Ülkücüleri büyük davanın mensubu yapanda bu duruştur.
 
Dantelli kefenliler sadece ihanetlerin üzerini örtmek için kullanılmaktadır. Onların "Ölürüz" dediği değerler çok farklıdır. Ve Türk-İslam değerleriyle hiçbir alakaları yoktur.
 
Onlar hırsız savunurken hamasetle ölebilir.
Onlar rüşvetçi savunurken hamasetle ölebilir.
Onlar ihanetleri savunurken hamasetle ölebilir.
 
Ama İbrahim Küçük gibi Ülkücüler, Türkmen davası için gerçekten ölüp şehitlik mertebesine ulaşır. Aradaki büyük fark budur.
 
Bu farkı görmesi gereken Türk milletidir. Türk milleti ortak şuur ve akıl oluşturarak bu "Dantelli Kefenlileri" düştüğü "Allah ile aldatanların" ağından kurtarmalıdır. İnanın ülkenin en büyük meselelerinden birisi de budur.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.