Yıldıray ÇİÇEK

Yıldıray ÇİÇEK

DELİLERİN İHANETİ SARDI DÖRT YANIMIZI!

"Belli ölçülerde deliyim" diyen ama buna rağmen AKP'nin ekranlarında toplumu zehirlemek için çıkarılan, gençlerle konferans yaptırılan Kadir Mısıroğlu isimli, içinde "Türk, Atatürk, Cumhuriyet" geçen her şeye deli olan bir adam var.

Konuşmalarına, yazdıklarına bakınca "bu adam acaba Rum mu, Yunan mı, İngiliz mi, Fransız mı ?" diye düşünmeden edemiyoruz. Çünkü bunların hakkını Türk milletinden daha çok savunuyor. Geçen günde Yunanlıları savunduğu videosu birçok haber sitelerine konu oldu.

Kurtuluş Savaşı ile ilişkin "Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi. Ne hilafet yıkılırdı. Ne şeriat yıkılırdı. Ne medreseler lağvedilirdi. Ne hocalar asılırdı. Hiç biri olmazdı" ifadelerini kullanmış…

Sözde "İslamcı, muhafazakâr" diye kendini pazarlar, birileri tarafından pazarlanır ama Büyük Ortadoğu Projesi çerçevesinde iki milyona yakın Müslümanın öldürüldüğü Irak işgali için "Irak işgali için AKP'yi ben ikna ettim. Büyük Ortadoğu Projesi Türkiye için nimettir." diyecek kadar da Haçlı Ordularının yanında olmuş birisidir.

Tarihte de İslamcı maskesi takarak, Haçlı Ordularına methiyeler dizen Kadir Mısıroğlu gibi tiplemeler hep olmuştur. Kadir Mısıroğlu'da belli ki onların tohumudur.

Ezanların haykırıldığı, bayrakların dalgalandığı bağımsız bir Türkiye'den niçin rahatsızlık duyulur?

Hemde "Keşke Yunan galip gelseydi." diyecek kadar…

Mehmet Akif Ersoy'a da "Ben Akif yanlış bir şey söylediyse tenkid edemez miyim? Bu nasıl bir şey. Böyle anlayış mı olur, bu taassup. Yunanla öç için mi döğüştün, ebediyyen sana yok, ırkıma yok izmihlal diyorsun İstiklal Marşı'nda. Bunları hiç düşünmemişler. "80 Yıl sonra Yunan'ı hala Sakarya'da mı vehmediyorsun da 'korkma' diye başlatıyorsun. Niye korkacam lan, dünya benden korksun (p..zevenk/desene). Mehmet Akif serserinin teki..."  diyen bir adam bugün AKP'nin akıl hocası… 

Cumhurbaşkanı ve birçok AKP'li Mehmet Akif Ersoy'u ve onun eserlerini dillerinden düşürmüyorlar ama Mehmet Akif Ersoy'a "Lan, serserinin teki" diyen Kadir Mısıroğlu'nu her yerde baştacı yapıyorlar. Saray'da bile baş konuk yapıldı.

AKP'liler bu adamdan utanç duyacağına, gururla bu adama sahip çıkıyor ve konuşmalarını, yazılarını paylaşıyorlar.

Sürekli bir şekilde Türklüğe ve İslam'a hançer saplayan Kadir Mısıroğlu'nun bu İngiliz, Rum, Yunan, Fransız aşkı AKP'lileri nedense rahatsız etmemektedir?

AKP, Türk milletini Kadir Mısıroğlu ile zehirlemeye devam etmeyi bırakmalı ve "Belli ölçülerde deliyim" diyen bu adamın toplumla muhataplığını bitirmelidir.

Dünyada en özgür ibadetin yapıldığı, İslam'ın yaşandığı Türkiye'nin Kurtuluş Savaşı mücadelesine  "Keşke Yunan galip gelseydi."  diyen deliler bu ülkede söz sahibi olabiliyorsa, bu ülke gerçekten psikolojik olarak işgal altındadır.

"Keşke Yunan galip gelseydi."  diyen Kadir Mısıroğlu gibiler Cumhurbaşkanlığına ,"Zaten onun işi o. O insanların görevi hayatını vermek. Onun için maaş alıyor. Ekstra bana bir iyilik yapmıyor." diyerek şehitleri aşağılayan Muhsin Kızılkaya'lar Başbakanlığa akıl verdiği bir düzende Türkiye'nin düşmanlarına karşı direnişi mi olur?

Bizi delilerlerden, hainlerden kurtar Allah'ım…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.