Yıldıray ÇİÇEK

Yıldıray ÇİÇEK

Öcalan'ın veliahtı, Trump'ın manevi evladı terörist!

Teröristbaşı Öcalan’ın “manevi oğlum” dediği terörist Ferhat Abdi Şahin’in yeni manevi babası Trump oldu. Trump Türkiye’nin kırmızı listede aradığı bu teröristle telefonda görüşüyor, mektuplaşıyor. Eskiden teröristbaşı Öcalan bu teröristle beraber yanyana denizde yüzüyordu, bundan sonra da artık Trump yüzecek gibi görünüyor.

Kasım 2017'de Türkiye'ye sığınan PKK/SDG'nin eski sözcüsü Talal Silo'nun bir yıl önce Yeni Şafak gazetesine yaptığı itiraflarında teröristbaşı Öcalan’ın avukatları aracılığıyla “Şahin Cilo benim veliahtımdır, bölgede kalıcı olmak istiyorsanız onu korumak sizin göreviniz” diyerek ABD’ye mesaj yolladığını söylemişti.

2019’nun sonunda da adeta terör örgütü PKK’nın yeni önderinin ABD tarafından Şahin Cilo kod adlı Ferhat Abdi Şahin’in yapıldığı izlenimi ortaya çıkıyor.

ABD terör örgütü YPG’yi Türkiye’ye tercih ettiği gibi, kırmızı bültenle aradığımız teröristbaşı Şahin Cilo ile Türkiye’yi masaya oturtmaya çalışıyor.

ABD’nin imaj olsun diye “Mazlum Kobani” ve “General Mazlum” isimlerini vererek masumlaştırmaya çalıştığı bu yaratık, Türkiye’deki birçok terör eylemini organize eden olarak Diyarbakır, Van, Hakkâri, Şırnak Başsavcılıklarında hakkında daimi arama kararı bulunuyor ve İçişleri Bakanlığı'nın 4 milyon para ödüllü kırmızı listesinde yer alıyor.

Hal böyleyken, ABD’nin ruh hastası Başkanı Trump bu teröriste "Nazik sözleriniz ve cesaretiniz için teşekkür ederim General Mazlum. Lütfen içten dileklerimi Kürt halkına iletin. En yakın zamanda görüşmek için sabırsızlanıyorum" sözleriyle yakınlık gösteriyor.

Terörizmle mücadele bahanesiyle dünyanın her yerini karıştıran ABD’nin bilinen ikiyüzlülüğüne her geçen gün yenileri ekleniyor sadece…

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Trump’ın halini “Kod adı Mazlum, asıl ismi canavar olan YPG’li teröristbaşını telefonla arayıp methiyeler düzen, bununla kalmayıp ülkesine davet eden Trump amansız ve tedavisi imkânsız bir nefret ve melanet virüsüne yakalanmıştır.

Gerçekler örtülemeyecek kadar meydandadır.

Kırmızı bültenle aranan bir katilin müttefik bir ülke tarafından takdir ve taltif edilmesi ayıptır, hukuk dışılıktır, namertliktir.

ABD Başkanı’nın Türk milletinin onuruyla oynama teşebbüsü tarifi ve tamiri olmayan bir alçalma ve kepazelik halidir.” sözleriyle özetlemiştir.

Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trump’ın Şahin Cilo isimli teröriste yaptığı gibi, sosyal medya hesabından DEAŞ önderi teröristbaşı Bağdadi ile ilgili aynı mesajı atsaydı ABD ve yancıları Türkiye’ye neler söyler ve yapardı?

Kaldı ki, ortaya çıkan tüm bilgiler IŞİD’in de (DEAŞ) ABD tarafından kurulduğunu doğruluyor. ABD Başkanı Trump bile "IŞİD'in kurucusu o. Obama IŞİD'i kurdu. Ve şunu da söylemeliyim, yardımcılığını da ezik Hillary Clinton yaptı." propagandası yaparak başkan seçilmişti.

Geçtiğimiz gün operasyonla öldürüldüğü iddia edilen DEAŞ’ın başındaki Bağdadi ile YPG’nin başındaki terörist Şahin Cilo’nun sahibi ABD olduğuna göre, ABD bizzat terör örgütü yaratan, terörist parlatan ve terör örgütleri üzerinden bölgede oyunlar oynayan bir terör devleti oluyor.

Trump YPG’li bir terörist yaratık için Türkiye’ye aşağılık ifadelerle saldırıyorsa bu ABD’nin bir terör devleti olduğunun ispatıdır.

Yıllardır anti-emperyalist nutuklar atan Türkiye’nin devrimci, komünist-solcu artıkları da ABD’nin YPG’li terörist Şahin Cilo’ya sahip çıkmasını gözleri parıldayarak, ağızları sulanarak destekliyor.

ABD’nin YPG’li teröristlere silah vermesini ve YPG’nin o silahları Türk askerine doğrultmasını devrimcilik sanan alçakların barındığı adreste CHP ve HDP olmaktadır.

Türk devleti nasıl ki, Kandil’deki birçok üst düzey terör örgütü yöneticisini imha ettiyse, o gün terörist Şahin Cilo için de gelecektir. İşte o gün Şahin Cilo’nun ardından emperyalizmin baş şeytanı Trump ile CHP’nin, HDP’nin devrimci artıkları ağıtlar yaksın…

Başta Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve yetkili bakanlarımız kırmızı bültenle aranan teröristbaşı Şahin Cilo konusunun peşini bırakmamalıdır.

Teröristbaşı Öcalan manevi evladı gibi gördüğü terörist için “Şahin Cilo benim veliahtımdır” demiş, Trump adeta “Manevi evladı” yapmış, Türk devletine düşen de en kısa zamanda onu leş yapmaktır.

Yaratıktan mazlum yaratmaya çalışanlara ders lazım…

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yıldıray ÇİÇEK Arşivi
SON YAZILAR