Yıldıray ÇİÇEK

Yıldıray ÇİÇEK

ODA TV VE DEMİRCİNİN İTİ

"Devlet Bahçeli o itini geri çek" şeklinde şahsımı hedef alan bu başlık, Oda Tv isimli solcu, devrimci, komünist artıklarının sayfasına ait… Terör örgütü PKK'ya hizmet ettiğinden dolayı kapatılan DEP'te milletvekilliği yapmış Mahmut Alınak'ta bu karanlık 'Oda'nın daimi yazarları arasındadır.

Müptezel Sabahattin Önkibar'ın yönlendirmesine düşecek kadar zavallı halde olan ve kendi yazarlarının yazdığı yazılardan bile haberi olmayan Oda Tv geçtiğimiz gün kudurma seanslarına girdi. Şahsıma yönelik "Devlet Bahçeli o itini geri çek" diyebilecek kadar kudurdular. Aşıları var mı yok mu bilmiyorum ama ısırmak için ağızlarından köpükleri saçarak saldırıya geçtiler.

Oysa ben alçakça kaset üzerinden yaptıkları "Hayır" propagandalara dikkat çekmek istemiştim. MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik ahlaksız saldırılarına karşı kendi silahlarından çıkan kurşunları bir taraflarına monte etmiştim.

Ama kudurunca şuur ve iradelerini tamamen kaybettiler.

Oda Tv'nin Müyesser Yıldız isminde bayan bir yazarı var. Gerçi bayan zarifliğinde olsa "kaset" üzerinden konulara girmeyecek kadar bir ölçüsü ve ahlakı olurdu. Bu şahıs, CHP'nin, HDP'nin, FETÖ'nün, Doğu Perinçek'in safında "Hayır" propagandası yapabilmek adına seviyesiz, ahlaksız bir yazıyla MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi şu şekilde hedef aldı: Bahçeli'nin "dönüşümü" ile ilgili birçok iddia gündeme getiriliyor. Kimi, "kasedi var" diyor. (MHP'ye düzenlenen kaset operasyonunda Bahçeli de hedefti. Ama genel başkan yardımcıları istifa ettikten sonra "son kaset" yayınlanmadı. Sahi o kaset neydi ve nerede?)

***

Şu ahlaksızlığa bakar mısınız?

Bu sözler üzerine bir laf denilse altında kalacak kadındaki pervasızlığa bakar mısınız? 

Sen nasıl bir anasın be kadın?

Sebahattin Önkibar denen müptezel kitap yazarak Genco Erkal isimli tiyatronun soytarı rolünü üstlenmiş kişi de twit atarak Müyesser Yıldız'ı bu ahlaksız iftirada yalnız bırakmamıştır.

Ben de ahlaksızlıkta sınır tanımayan bu iftiracı üçlüye yönelik "Genco Erkal'ın, Sebahattin Önkibar'ın, Müyesser Yıldız'ın kasetinin FETÖ elinde olduğu ve bunun için "Hayır" için yırtındıkları iddia ediliyor" diye ironi yaptığım twiti atmıştım.

Bu twitimi yazdığı yazısında "Bahçeli'nin Saldıray'ı dün zihin bulandırmak ve hedef  saptırmak  için "Önkibar'ın, Genco Erkal'ın ve Müyeser Yıldız'ın FETÖ'de  kasetleri  var" dedi ki benim gibi diğer iki isim FETÖ ile mücadelenin yıldızıdır.." şeklinde gündeme getiren Sabahattin Önkibar isimli müptezelin bu yazısından sonra aşılı ve aşısız Oda Tv'nin tüm itleri saldırıya geçti. Allah'tan korkmaları, kuldan utanmaları olmayacak kadar yüzsüzlük ve pişkinlik içinde saldırdılar.

İçlerinden birisinde de "Bu kaset iftirasını ilk yazan bizim Oda Tv'nin yazarı, bu iftirayı kitabında, twitinde ilk dile getiren bizim sahip çıktıklarımız. Biz niye Yıldıray Çiçek'i ısırmaya çalışıyoruz" diyecek kadar ahlak ve adalet duygusu yokmuş…

Mesele CHP olunca "Muhalefet etsek de, kızsak da Kılıçdaroğlu'nu size yedirmeyiz. Cemaat'in kaset organizasyonunu siyasete malzeme yaptırmayız." diyen Soner Yalçın, aynı hassasiyeti MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik alçak iftiralarda neden göstermemektedir? Oda Tv'de bir tane ahlak sahibi adam yok mudur? 

Oda Tv'nin sahibi Soner Yalçın'a soruyorum. Hem suçlu iken hem de "Devlet Bahçeli o itini geri çek" başlığını atarak güçlü olmaya çalışan Oda Tv'deki şerefsiz it kimdir? 

Ya sana ne demeli Nihat Genç, bana "Demircinin İti" hikâyesini hatırlatan adam! 

Haksızlık karşısında yeri geldiğinde haykıran, yeri geldiğinde ağlayan sandığımız Nihat Genç…

Sevip saydığım, hiçbir yazısını kaçırmadığım, tüm kitaplarını satın aldığım Nihat Genç…

Yazılarımda "Nihat Genç, yüreğiyle haykıran bir yazar, gönül adamı… Konuşurken ve yazarken "Aşk Coğrafyası" vatanımızda, milleti için "Veryansın'lar" eden yüreği Anadolu kokan Nihat Genç'in eserlerini takip etmek, bu ülkeye imanla, vicdanla, aşkla bağlı olan herkes için öncelikli gönül vazifesi olmalıdır."

"Konuştukları ve yazdıkları ile zor şartlara dayanma gücü veren, bizleri motive eden Nihat Genç, Türkiye'nin ışıldayan değeridir.

O değerin kıymetini, gönül adamları anlamalı ve bilmelidir."

Helal süt emmiş Anadolu delikanlısı olan, bin kılığa giren yazarlar dünyası içinde "insanı yaşatmak" için konuşan, haksızlığa, adaletsizliğe uğrayan kim olursa olsun, onların hakları için haykıran yeri geldiğinde gözyaşı dökebilen Nihat Genç'in farklılığı burada yatmaktadır. Bu farkı görenler, ona sahip çıkmalıdır." (NİHAT GENÇ VE AŞK ÇOĞRAFYASINDA "VERYANSIN"LAR -20-Haziran-2008) şeklinde tarif ettiğim Nihat Genç…

MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik kaset iftirasını atan Müyesser Yıldız'a ironi yaparak ders veren şahsıma yönelik aynen şu twitleri attı.

"Ortadoğu paçavrasının iti...

Müyesser Yıldız hem onurumuz hem en nadide çiçeğimizdir...

O iftiralarını sana da sahibine de yediririm."

***

Gözümüzde dev sandığımız meğerse cüce çıkan, küçüldükçe küçülen Nihat Genç, paçavra dediğin Ortadoğu'nun şehit ve gazi yazarları var… Şimdi sen o şehitlerin katilleriyle berabersin… 1980 öncesi hedef gösterdiği Ülkücüleri şehit edenlerin gazetelerinde yazıyor, televizyonlarında program yapıyorsun…

"Onurumuz, çiçeğimiz" dediğin ise kaset iftirası atacak kadar gözü dönmüş bir kadındır.

Biz seni haksızlık karşısında haykıran gönül adamı sanmıştık, bugüne kadar biz o kolpalarını yemişiz meğerse… Bu bize yetti. Bu saatten sonra bizim adımıza senin karakterinden yiyecek bir şey kalmadı!

Bundan sonra sen git Müyesser Yıldız'ın, Sabahattin Önkibar'ın ve Genco Erkal'ın ahlaksız iftiralarını ye.. Belki onlarla doyarsın…

 

Neydi o meşhur "Demircinin iti " hikâyesi? : 

"Kasabanın birine bir gün bir kurt dadanmış; kasabın etini, fırıncının ekmeğini, tavukçunun tavuklarını, çobanın koyunlarını yemeğe başlamış.

Gel zaman git zaman, hepsi toplanmış demişler bu böyle olmuyor, buna bir çare lazım. Karar alınmış; bir dahaki sefere, bütün bu eşrafın yağız itleri topyekûn kurda saldıracaklar…

Dedikleri gibi de olmuş. Uzunca bir kovalamaca sonrası kasabın iti, ardından fırıncının iti, ondan sonra tavukçunun, derken çobanın iti, birer birer yorulmuş dönmüşler.

Kurt bir kayanın üstünde mola vermiş, soluklanacak. Ama oda ne? Demircinin iti hızla yaklaşmakta, Kurt hayıflanmış ve kendi kendine söylenmiş; "Kasabın etini, fırıncının ekmeğini, çitçinin tavuklarını yedim de arkadaş ben bu demirciye ne yaptım?"

*** 

Oda Tv isimli köpek yuvası, bir daha bir bayanı kullanıp ona kasetler üzerinden yazı yazdırırken ve propaganda yaptırırken düşünemediğini, cevabını alınca düşünmeye çalışma… Dışarıdan bakınca çok aptal görünüyorsunuz yoksa…

 

Müyesser Yıldız son kez bir çift lafımda sana…

Kadınsan kadınlığını, ana isen analığını bil… Böyle ahlaksız kaset iftiraları atma…

Birisi ağır bir laf der. O lafı Nihat Genç, Sebahattin Önkibar isimli kankaların ile yanyana gelseniz dahi kaldıramazsınız.

Bir daha da PKK'lı Mahmut Alınak'la Oda Tv'de beraber yazar olup "Devlet Bahçeli ile Leyla Zana birlikte çalışır mı?" gibi saçma saçma yazılar kaleme alma… Bırak millet sizde zekâ var sansın…

Soner Yalçın, bir daha şahsıma saldıracak Oda Tv ekibinin Veteriner Klinikleri'nden  alınmış sağlık karnelerini görmek isterim. Biz de can taşıyoruz. Ekibinden biri ısırınca kuduz mu olalım? 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Yıldıray ÇİÇEK Arşivi
SON YAZILAR