Yıldıray ÇİÇEK

Yıldıray ÇİÇEK

PKK'NIN SESİ HALK TV'YE ÇADIR KURANLAR

Halk Tv, CHP'nin kurumsal ilişkide olduğu bir televizyondur.

Aynı partisi CHP gibi halk ile bir alakası yok ama adını Halk Tv koymuşlar… 

CHP'nin televizyonu olunca sadece isimleri uyumlu olsun diye düşünmüşler herhalde. 

Gezi olaylarında halkı kışkırtan, tahrik eden, her türlü provokatörlüğü yapan televizyon Halk Tv idi.

7 Haziran seçimlerinin olduğu günün akşamı PKK'nın siyasi uzantısı HDP'nin barajı aşmasıyla adeta ekranlarında kutlama yapan ve HDP'ye oy veren CHP'lilere teşekkür eden Halk Tv idi.

15 Temmuz darbe girişimi akşamı TRT'ye silah zoruyla okutulan  "Yurtta Sulh Konseyi" bildirisini gönül rızasıyla ekranlarında okuyan Halk Tv idi.

TSK'nın, terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlediği operasyon "Genelkurmay'dan hain operasyon" başlığıyla servis eden Halk Tv idi.

PKK'ya yakınlığıyla bilinen NUÇE TV'nin canlı yayınına bağlanıp, kendi izleyicilerine izlettiren Halk Tv idi.

"Terör örgütü IŞİD'e karşı Türkiye PKK'ya yardım etmeli." diyen Halk Tv idi.

Halk Arenası programında PKK'lılar için "gerilla" ifadesini kullanan Halk Tv idi.

Ankara'yı kana bulayan terörist Seher Çağla Demir için "kızcağız" ifadesini kullanan ve "saldırıyı PKK'nın yaptığı kesin değil" aklaması yapan Halk Tv idi.

Halk Tv'nin yayın profilinin özeti bu şekildedir. Buna benzer dolu başka örnekleri de vardır.

Bu televizyon şimdi MHP'den ihraç edilmiş zübüklerin, MHP'de sözde muhalif olanların evi gibidir.

Halk Tv'de CHP'lilerden çok şimdi bunlar çıkıyor. PKK'ya, FETÖ'ye bu derece de sahip çıkan Halk Tv, bunların tuvalete girmesini bile niçin canlı yayınla veriyor sizce?

Bu zübükler Halk Tv konusunda köşeye sıkışınca da "Bizi başka televizyon kanalı çağırıyor da biz mi çıkmıyoruz" diyor. Sizin kullanılma alanınız MHP'ye saldırdıkça, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye hakaret ettikçe sınırlandığı için ha Halk Tv'ye çıkmışsınız, ha başka televizyona… Ne fark eder ki?

Ama Halk Tv'yi sevdiniz, adeta eviniz gibi oldu. Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyip, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye saldırmanız, sizdeki şeref yoksunluğunun zaten ispatı olmuştur.

PKK'nın televizyonlarından farklı olmayan Halk Tv'ye çıkmayı, orada MHP'ye saldırmayı "Çıkacak başka yer yok" şeklinde savunanlar, yakında PKK'nın televizyonlarına da çıkıp, aynı bahaneyle MHP'ye saldırırsa zaten şaşırmayız.

PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile ortak miting yapan, attığı tüm adımları HDP ile uyumlu olan CHP'nin kucağında yolculuk edenler, PKK'nın kanalına da çağırsalar elbette koşa koşa gideceklerdir.

Halk Tv'ye MHP'li kimliğini kullanarak çıkıp, MHP'ye saldıran, MHP Liderine hakaret eden kim varsa bilin ki CHP'ye, HDP'ye hizmet eden bir alçaktır.

Alçak olmaza zaten MHP'den ihraç edilmez, MHP ile yürüdüğü yollar uyumlu olurdu. Bunlar artık CHP'nin, HDP'nin sürümden kazanmaya çalıştığı ihraç artıklarıdır.

Hala Halk Tv'ye çıkıp, Barzani'nin paçavrası hakkında her türlü tavrını gösterdiği halde MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye saldıran bu şeref yoksunlarına çağrıda bulunuyorum.

Birinizde her gün çıktığınız Halk Tv'de "Kemal Kılıçdaroğlu Barzani ve paçavrası hakkında ne düşünüyorsun?" diye sorun…

Hadi sormaya cesaret edin de, karakteriniz yerlerde sürünüyor mu, sürünmüyor mu görelim?

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yıldıray ÇİÇEK Arşivi
SON YAZILAR