BU YAZIYI OKUYUN, BEĞENİN, YORUM YAPIN VE PAYLAŞIN...

Sayın Semih Yalçın'ın şu sözleri ile başlamak istiyorum.. Diyor ki: MHP’nin liderine Ülküdaşlarına, dava arkadaşlarına kazık atan, onları satan, fitne ve fücurla camiamıza fesat tohumları eken bu müennes şimdi Türk milliyetçileri hakkında en ucuzundan en pespayesinden iftiralar üretmektedir.

Sağlık çalışanlarına şiddete karşı ceza artırımı için dün teklif verenler, ne yazık ki aynı gün askerimizi, polisimizi şehit eden, terörist ve terör propagandası yapanlara ceza indirimi talep ettiler.

Sayın İzzet Ulvi Yönter diyor ki: İP’in başındaki şahıs derhal karantinaya alınmalı... Zira yalan ve iftira virüsü ruhunu ve şuurunu yemiş bitirmiş, aklını ve ahlakını zehirleyip günah çamuruna batırmış... Zevale düştüğünün farkında değil kemale ulaşma iddiasında... Zavallı iplikçiler...

İpi kopan, ipliği pazara çıkan şahıs... Uzun değil, yakın zaman içinde tarihin güneş görmeyen zillet zindanlarında unutulup gideceksin... Tıpkı senden öncekiler gibi... Sadece hıyanetinle, sadece tuzaklarınla, sadece yalan ve riyalarınla akla ve hatıraya geleceksin... O da gelirsen!

Siyaseti ucuz, zihniyeti uçuk, duruşu uçurum... Yalancı hastadır, yağmacı hasarlıdır, yağcıları hamakat çıkmazındadır... Bir siyasetçi yalın gerçekleri alenen çarpıtmaya başlamışsa değil inişe geçmek çoktan bitmiş tükenmiştir... Küçük diyorsun, aynaya bakıp konuşursan öyle görürsün!

Utanç verici bir iftira, hayasız bir itham... İnsan olan yalan söylemez... Müslümanım diyen asla yalana tevessül etmez. Bu iddianı ispat etmezsen müfterisin.. İpiniz koptu, iradeniz kayboldu... Tavsiyem evden çıkmasın, karantina tedbirlerine kulak tıkamasın. Çünkü klinik bir vaka...

Sayın Muhammet Levent Bülbül diyor ki; CHP bir taraftan İnfaz paketine eksiklikler olsa da olumlu bakıyoruz diyor, diğer taraftan HDP-İP ile beraber kanunun geçmemesi için her yola başvuruyor. Bu nasıl iki yüzlü bir siyasettir? Herkes bilmeli ki; Bunların temel sıkıntısı terör suçlarının kapsam dışında kalmış olmasıdır.

CHP ve İP, HDP’nin peşine takılarak İnfaz Yasasını engellemek için işbirliği yapmaktadır. Bütün sıkıntıları İnfaz İndirimi Yasasının başta pkklı ve fetöcü hainler olmak üzere Terörle Mücadele Yasası kapsamında mahkum olanları kapsam dışı bırakmasıdır. Ama yasa çakacak...

Çok şükür Cumhur İttifakı ruhu, teröristleri affetmediği gibi sağlıkta şiddete ceza artırımını da gerçekleştiriyor.

Sayın Suat Yılmaz diyor ki: Selahattin Demirtaş teröristtir kanı bozuktur. Buna destek verenler de vatan hainidir. Kürt kökenli kardeşlerimizin temsilcisi Türk devletidir. Eşini çocuklarını dağa yollasın PKK saflarına. Buna özgürlük isteyenler de alçaktır. Çizgisini beğenenler şerefsizdir!

Tamamının fani olduğunu bildiğimiz bu hayatta, hiç bir yerde olmak yada olduğumuz yerde kalmak gibi bir hesabımız yoktur. Varlığımızın ve dik duruşumuzun sırrı budur!

Allah aşkına sizlere soruyorum? Meral denen bayandan hiç lider olur mu? Bir defa bu kişi nankör ve vefasızdır. Ülkücülerin sırtına basarak bir yerlere geldi ve en sonunda MHP ve Ülkücü camiayı arkadan hançerledi. Meral denen kişi yalan söylemeyi ve iftira atmayı meslek edinmiştir.

Sayın Cemal Enginyurt diyor ki: TBMM'de, HDP yoklama istiyor, CHP ve İP salonu terk ediyor. Ceza İndirimi gelsin çıkaralım diyenler nerede? CHP ve İP, söz vermişti diyenler nerede? AK Parti ve MHP düşmanları, haydi ses verin.

Meral Akşener'in eteğine yapışarak bir yerlere gelmeyi hedefleyenler.. Unutmasınlar ki, Meral Akşener'in bile sizi kurtarmaya gücü yetmeyecektir. Çünkü MHP ile ilişkisi olamayan ve ihraç olan birinin eteğine sarılmanın bir anlamı kalmamıştır.

Hep bir ağızdan FETÖ’cüler, PKK’lılar, Komünistler, Sosyalistler, Marksist/Leninistler, CHP’liler, HDP’liler, İP’liler, virüsten medet umanlar hep birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti gitsin de Ülke ne olursa olsun diyorlar.

An itibariyle muhalefet, yoksullar ve zor durumdaki vatandaşlar için başlatılan yardım kampanyasına saldırıyor. Koronavirüs, muhalefetten daha şerefli.

Sayın Erkan Akçay diyor ki: CHP ve İP, HDP’nin peşine takılarak İnfaz Yasasını engellemek için işbirliği yapmaktadır. Bütün sıkıntıları İnfaz İndirimi Yasasının başta pkklı ve fetöcü hainler olmak üzere Terörle Mücadele Yasası kapsamında mahkum olanları kapsam dışı bırakmış olmasıdır. Gerisi lafügüzaftır.

Terörü destekleyen, ayrım yapan, alan açan, güç verenlerde teröristler kadar insanlık suçu işlemektedir. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun, teröristleri de her kimler destekliyorsa helak olsun!

CHP-İP-HDP üçlüsü, PKK ve Fetullahgillerin infaz indiriminden yararlanamamasından rahatsız. Ona destek veren, ona özgürlük isteyen, ona yalakalık yapan da terör sevicilerdir... Rabbim sizleri dilediği gibi yapsın! Siyasette iki yakanız bir araya gelmesin İnşallah...

Sayın Yıldıray Çiçek diyor ki: Bugün terörist Demirtaş’ın doğum günüymüş. Bu teröristin tahliyesini isteyen Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Temel Karamollaoğlu bir doğum günü pastası alarak, sosyal mesafeyi kaldırarak cezaevine gidip kutlama yapabilir!

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR