DEVLET BAHÇELİ İYİ Kİ VARSIN...

Vatanın teminatı, koca yürekli adam lider Devlet Bahçeli iyi ki varsın. Bu Ülkede teröristler, ipsiz sapsızlar hariç, herkes sana güveniyor. Bilge Liderimiz MHP'nin çıtasını yükseltiyor, ivme kazandırıyor, iktidara koşuyor.

Milliyetçi-Ülkücü Hareket konu vatan ve millet olunca fedakarlıkta sınır tanımaz. Ülkücülük en kutlu vasıf, Ülkücü ise en şuurlu varlıktır. Bozkurt izi takip edilmelidir. Çünkü O Bozkurt lider Devlet Bahçeli'dir.

PKK, FETÖ, DHKPC, HDP, CHP, İP, Alman, İngiliz, İsrail, ABD, Rusya hepsi MHP'yi, Lider Devlet Bahçeli'yi ve Ülkücüleri yok etmek için uğraşıyor.. Gel de Lider Devlet Bahçeli'nin yanında olma, destekleme ve sahip çıkma.

Kansızlar senin karşında saf tutarken tabii ki seninle yürüyeceğiz Türkmen Beyim.. Hareketin Lideri Devlet Bahçeli'dir, itirazı olan var mı? Öyle kınalı ellerle taş atmakla MHP'yi, Ülkücüleri ve liderimizi yıldıramazsınız?...

Vur dediğinde vurmaya, öl dediğinde ölmeye hazır Türkiye sevdalıları, Milliyetçi-Ülkücü hareketin Lideri Devlet Bahçeli'nin emirlerini beklemektedir. Çünkü yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz. Milliyetçi Hareketin yürüyüşü 52 yıldır aynı iman ve inanç ile sürüyor.

MHP'de ve Teşkilatlarımızda Ülkücü duruş herkese nasip olmaz. MHP'de bir duruşunuz yoksa bir hiçsiniz. Çünkü Milliyetçi Ülkücü Harekete gönül vermiş dava arkadaşlarımız yeminlerinin gereğini yerine getirmenin huzurunu yaşamaktadır.

Onun için diyorum ki; bekleyin, izleyin ve görün! Bir de MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'ye dua edin! Zalimin zulmü ve yalanı varsa mazlumun da ALLAH'ı var diyorum. Siz yalanları anlatın, biz de doğruları anlatmaya devam edeceğiz.

Yazımı, Lider Devlet Bahçeli'nin şu anlamlı sözleri ile bitiriyorum: "Eski Ülkücü sıfatıyla Fitne ve Fesat yayarak, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kaybetmesi, başarısızlığa uğraması ve sandığa gömülmesi için el ovuşturan, internet köşelerinden zehir kusan kim olursa olsun. Affetmeyeceğimizi, bunlara fırsat vermeyeceğimizi herkes iyi bilmelidir.."

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR