Abdurrahman AYTEKİN

Abdurrahman AYTEKİN

KUYRUĞU SIKIŞINCA VATANPERVERLER…

         Her türlü melanet mevcut. Ne ararsanız illegal var. Lakin taşıdığı kimlik ve üniforma kanun koruyucu. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Bu vatanın serdengeçtileri aile hayatlarını, sevdiklerini, canlarını, evlat hasretlerini tehir edip yurt içinde yurtdışında devletin her emriyle mücadele ededursun bu şeref fukaraları düşsünler rant peşine. Eyvah ki ne eyvah. Yazık ki ne yazık.

         Bu kişilik fukarası hainler bir borsa kuruyor. Teröre destek borsası. Terörün finans babalarıyla temasa geçiyorlar. Birinin itirafı şu. Ama ne hikmettir ki bu itiraf iş yaparken değil, paraları cukkalarken değil foya meydana çıkınca. Adam İzmir’de istihbarat şube müdürü. Neymiş efendim bu hükümet için yaptıklarını anlatsa hepimiz idama gideriz diyor.

         İstihbarat şube müdürüsün be adam. Hangi suçların seni idama götüreceğini hepimizden iyi bilirsin. VATANA İHANET. Peki bu bir itiraf değil de nedir o zaman?

         Bitmedi. Devam ediyor. Zat-ı na muhterem. Sözümona işadamlarının listesi savcı ve emniyet müdür yardımcısı tarafından suç örgütüne veriliyor. Bu iş adamları yakalanıp emniyete getiriliyor. Bir pazarlık başlıyor. Paralar tahsil ediliyor.  Buna yanaşmayan işadamları tutuklanarak cezaevlerine gönderiliyor.

         Paralar bir parti yetkilisinin ofisinde taksim ediliyor. Hatta Rahip Brunson’un öldürülmesi için bir talimat alıyorlar bir yerlerden. İşi de kaçıp Arjantin’e giden Serkan Kurtuluşa’a havale ediyorlar. Ne sebeple henüz bilemediğim bir sebeple bu adam bu işi yapamıyor. Yapmadığı için kendisinin infaz edileceği korkusuyla da kaçıyor.

         Bu adı geçen parti yöneticisi alkolik. Şişede durduğu gibi durmuyor tabi meret. İçtikçe konuşuyor konuştukça içiyor. İş böyle olunca da polis başlıyor bu suç örgütünü takibe. Bir süre sonra 69 kişiyi çıkar amaçlı suç örgütü kurmaktan ve yönetmekten alıyor gözaltına. Büyük bir kısmını da tutukluyor.

         Parti yöneticisi olan vatandaş içerdeyken asıl bu işin akıl hocalığını yapan bir hanımefendiyi ve beyefendiyi arıyor. Ne yapıp edin beni çıkarın diye. Aksi halde konuşurum. Bu vatandaş tansiyon hastalığı gerekçe gösterilerek elektronik kelepçeyle ev hapsine alınıyor.

         Fakat bir kez tehdit etmiştir örgütü. Bu cezasız kalacak bir davranış değildir bir örgüt için. Erzurum’dan bir berber kiralık katil olarak tutuluyor. Bu kiralık katil polis yeleği giyerek ev hapsindeki adamın evine geliyor ve  beş yaşındaki çocuğunun gözleri önünde infaz ediyor.

         İşin en acı tarafı ise bu pislik ortaya saçılmadan vatan millet naraları atan bu şahıs ne hikmetse herşey ortaya çıktıktan sonra vatanseverliğini hatırlıyor.

         Hatırlamak ta ne hatırlamak ama. Aba altından sopasını da gösteriyor. Bildiklerimi anlatırsam hepimiz idama gideriz. Gidin ulan gidin. Seni olduğun yerden infazsız getiren vatan evlatları var ya hani. İşte onlar serdengeçti. Sen değil.

         Ne Mutlu Türk’üm Diyene!..

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum