DEVLET BAHÇELİ'DEN ALLAH RAZI OLSUN!...

Anayasa değişikliği teklifi nedeniyle, CHP ve zihniyeti zıvanadan çıkmış körü körüne MHP'ye ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldırıyor.

Türkiye'nin bu kadar ağır sorunları varken, CHP ve zihniyetinin hiç umurunda değil. Çünkü onların Türkiye ile ilgi bir kaygısı da, sevdası yok.

CHP her şeyi bir tarafa bırakmış... İşi gücü MHP ve onun lideri Devlet Bahçeli'ye saldırıyor! Ey CHP ve zihniyeti alayınız vız gelirsiniz!...

Kendilerini MHP, Ülkücü ve Milliyetçi gören nankörler ise CHP'ye teslim olmuş, utanmadan, sıkılmadan MHP'ye ve Devlet Bahçeliye saldırıyorlar!

Ülkemiz büyük bir çıkmazın içindedir. MHP Ülkemizi bu çıkmazdan çıkarmak için varını yoğunu ortaya koyuyor! CHP ise Ülkemizin çıkmazda kalması için uğraşıyor

CHP ve zihniyeti iflas etmiş, pusulası şaşmış, ne yapacağını bilmez olmuş, MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldırmayı vazife edinmiş!...

CHP ve zihniyeti yalan söylemeyi, fitne üretmeyi, iftira atmayı kendilerine meslek edinmiştir. Çünkü bunların imanlarında büyük eksiklik var.

MHP ile CHP'yi aynı kefeye koymak ayıptır, günahtır, kahpeliktir. CHP'nin dümenine girip MHP'ye ve Devlet Bahçeli'ye hakaret edenler de şerefsizidir.

CHP ve Zihniyeti iflas etmiş, perişan olmuş, zalimlerin yanında yer almış ve fikri misyonunu tüketmiştir. Bir de utanmadan Lider Devlet Bahçeli'ye saldırıyorlar!

CHP ve Lideri terör örgütlerine sahip çıkıyor.. Özerklik veriyor.. MHP ve Lideri ise Ülkesine, milletine, devletine, bayrağına, imanına sahip çıkıyor. İşte aradaki fark bu!..

CHP, AKP'nin gitmesi uğruna vatanın batmasına razı olabilir, ama bunu MHP'den de beklemesi gaflet ve dalalettir.

CHP ve zihniyeti AKP'nin gitmesi uğruna ülkenin batmasında, bölünüp parçalanmasında hiçbir sakınca görmüyor.

Allah, Devlet Bahçeli'den razı olsun! 15 Temmuz'da Ülkemizi kurtarmıştır. Herkes kaçtı-saklandı, o MHP genel merkezinde darbecilere karşı savaştı. Halen de "önce ülkem ve milletim" diyerek vatan ve millet için gerekeni yapmaktadır.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR