DEVLET BAHÇELİ'NİN YÜREĞİ HARMAN, GÜLÜŞÜ DERMAN, SÖZLERİ FERMANDIR...

MHP var oldukça Türkiye'yi kimse bölemeyecektir. Zalime ve hainlere karşı dik duracağız. Yüce Türk milletine her zaman sahip çıkacağız. MHP merkez partisidir. Türk milletinin her değerinin sahibidir.

MHP'nin iktidarı milletimizin kurtuluşu olacaktır. Vatan sevgisi; MHP ve Ülkücü Camia'nın yüreğini sımsıcak saran en nezih sevgilerden biridir. Dinimizde de çok büyük önemi vardır. Varlığımız, Birliğimiz, Bayrağımız, Bağımsızlığımız ağır bir tehdit altındadır.

Türkiye hak ettiği noktaya MHP ile birlikte gelecektir. Çünkü MHP tek çözüm yoludur. Türkiye'yi kurtarmak için 2023 yılında yapılacak genel seçimlerinde mutlaka sandıktan MHP iktidarı çıkmalıdır.

Gün: Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberlik içerisinde olacağımız gündür... Gün: MHP'yi iktidara getirme günüdür... Gün: Bulunduğunuz İl'de, İlçe'de, Belde'de ve Köy'de MHP'den milletvekili çıkarmak için sefere talip olma günüdür...

Gün: Türk Milliyetçileri olarak kendimize yakışan üslup ve edep çerçevesinde MHP için çalışmak ve fedakarlıkta bulunma günüdür...

Yürekleri bir atan, gönülleri bir coşan bir hareketi hiç bir güç durduramaz. MHP'den başka bir sevdamız da yoktur... MHP ve Ülkücü camiayı bölmek-parçalamak için gayret sarf edenler ve saflara ayırmak için kalleşlik edenler Allah'ınız dan bulun.

Meral Akşener, Zihniyeti ve İP beddualı bir partidir. Asla iki yakası siyasette bir araya gelmeyecektir. Ülkücü irade kıratı tökezletip Kurt'ta sarılarak, dereyi geçme planı yapanların farkındadır. Günü zamanı geldiğinde İP siyasetin tozlu raflarında yerini alacaktır.

MHP'nin muhalifleri "Büyük Lider'i" istismara kalkışsa da "Güneşin balçıkla sıvanamayacağı" da gerçektir. Ülkücü irade liderinin yanındadır. Hiç heveslenmeyin, MHP ve Ülkücü camia size fırsat vermeyecektir. Çünkü sizler Ülkücü değilsiniz. Hangi akla hizmet ettiğinizi biz biliyoruz.

Milletvekiliyken lider Bahçeli'ye methiyeler düzerdiniz, yaşa-varol en büyük lider bizim lider derdiniz, lider Bahçeli'yi yere-göğe sığdıramazdınız. Allah! Liderimiz, MHP ve Ülkücü camiayı korusun, fitnecilere fırsat vermesin. Birliğimizi, dirliğimizi bozmasın.

Türk milliyetçileri, MHP mensupları ve Ülkücüler MHP için çalışmaktan ve fedakarlıkta bulunmaktan başka çaremiz yoktur. Onun için Devlet Bahçeli'nin yüreği harman, gülüşü derman, sözleri fermandır. ALLAH Türk milliyetçilerinin, MHP mensuplarının ve Ülkücülerin yar ve yardımcısı olsun.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum