DÖNERSEM KAHPEYİM...

Bizim İmanımız İslâm, hareketimiz adalet, inancımız hak! Bu kutsal hareketimiz büyük Türk milleti içindir. Çünkü MHP'nin iktidarı Türk İslam dünyasının yüzünü güldürecek ve Türk asrına mührünü vuracaktır!

MHP Siyaset üstü bir partidir.. Türk Devletinin sigortasıdır.. Lideri de Devlet Bahçeli'dir. Partisine ve liderine ihanet edenin siyasette iki yakası bir araya gelmeyecektir.

Başta Türk milleti olmak üzere.. MHP ve Ülkücü camia Allah'a şükretmeli ki, adam gibi adam, yüksek vasıflı, ahlakı mükemmel lider Devlet Bahçeli var.

İnanın, güvenin, korkmayın ve kesinlikle endişe etmeyin.. Çünkü MHP ve Lideri Devlet Bahçeli yanılmaz, yanıltmaz.

Vakit tamam. Güneş yeniden doğuyor.. Daha aydınlık günler için.. Hep birlikte el ele..

Gün birlik günüdür. Dik durma günüdür. Hiç kimse endişelenmesin. Bu Ülke ilelebet yaşayacaktır. Lider Devlet Bahçeli'ye ve Ülke'ye sahip çıkmak boynumuzun borcudur.

İlkeli Lider Devlet Bahçeli'nin bulunun dediği yerde sabırla duruyoruz. Milliyetçi hareketin yaptıkları Türk milletinin yapılmasını istedikleridir. Çünkü temsil ettiği fikir Türk milliyetçiliği fikridir.

MHP'ye saldıranlar bizleri şaşırtmıyor. Çünkü! MHP'yi ve ülkücüleri hiç sevmediler. Ne acı tecellidir ki bizden gözüküpte Bunlara alkış tutanlar bizleri şaşırtıyor!

Sizi ve sizin gibiler kendini vazgeçilmez sanıyorsun ya.. Biz, siz ve sizin gibilerden vaz geçmekten büyük keyf alıyoruz!... Bunu da bilmenizi isteriz.

Bu davaya zerre kadar katkısı olmamış, ter akıtmamış olanlar gazel okumaya devam ediyor. Hala utanmadan arlanmadan bu yüce davaya ve Liderine hakaret etmekteler.

Hani diyoruz ya Devletin Başına Devlet gelecek diye.. Ben Allah a nasıl inanıyorsam, Devletin Başına Devlet'in geleceğine de öyle inanıyorum.

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünürse düşünsün; Davam için, partim için yıllardır verdiğim soylu kavgadan, dönersem kahpeyim Ülkücü gardaş!

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR